Stamboom Schook » Johan Elius Christoph "Jo" Schook (1878-1947)

Persoonlijke gegevens Johan Elius Christoph "Jo" Schook 


Gezin van Johan Elius Christoph "Jo" Schook

Hij is getrouwd met Elbertha Johanna Homoet.

Zij zijn getrouwd op 7 mei 1907 te Arnhem, hij was toen 29 jaar oud.Bron 3

Familieadvertentie:
"Getrouwd:
Mr. J.E.C. SCHOOK en
E.J. HOMOET
Oud-Bussum/Arnhem, 7 Mei 1907
De Heer en Mevrouw SCHOOK-HOMOET betuigen, mede namens wederzijdsche familiën, hunnen dank voor de vele blijken van belangstelling bij hun huwelijk ondervonden."

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Gelders Archief
Algemeen Toegangnr: 0207
Inventarisnr: 7991
Gemeente: Arnhem
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 126
Datum: 07-05-1907
Bruidegom Johan Elius Christoph Schook
Leeftijd: 29
Geboorteplaats: Hilversum
Bruid Elberta Johanna Homoet
Leeftijd: 24
Geboorteplaats: Arnhem
Vader bruidegom Johan Elius Christoph Schook
Moeder bruidegom Catharina Johanna de Kock
Vader bruid Louis Christiaan Homoet
Moeder bruid Petronella Hendrika Dronsberg
Nadere informatie beroep Bg.: koopman; beroep Bd.: zonder beroep; beroep vader Bg.: zonder beroep; beroep moeder Bg.: zonder beroep; beroep vader Bd.: arts; beroep moeder Bd.: zonder beroep

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johan Elius Christoph "Jo" Schook?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johan Elius Christoph "Jo" Schook

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johan Elius Christoph Schook


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)
    2. BS - Overlijden, Hilversum
    3. Familieadvertentie & Genlias

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 22 maart 1878 lag rond de 7,4 °C. Er was 0.6 mm neerslag. De winddruk was 6 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 67%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
    • In het jaar 1878: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 2 februari » Griekenland verklaart de oorlog aan Turkije.
      • 19 februari » Thomas Edison verkrijgt een octrooi op de fonograaf.
      • 20 februari » Kardinaal Gioacchino Pecci wordt gekozen tot Paus Leo XIII.
      • 3 maart » Bulgarije herneemt zijn onafhankelijkheid van het Ottomaanse Rijk.
      • 3 april » Het Rotterdamsch Nieuwsblad verschijnt voor het eerst.
      • 28 juni » Oprichting van de Priestercongregatie van het Heilig Hart van Jezus door de Franse priester Leo Dehon.
    • De temperatuur op 7 mei 1907 lag tussen 8,0 °C en 18,6 °C en was gemiddeld 13,7 °C. Er was 3,0 mm neerslag. Er was 4,0 uur zonneschijn (26%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
      • 16 april » Paus Pius X creëert zeven nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Désiré-Joseph Mercier.
      • 3 mei » Oprichting van de Turkse voetbalclub Fenerbahçe SK.
      • 2 juni » In Peking gaan vijf auto's van verschillend fabricaat van start voor een race Peking-Parijs.
      • 8 september » Encycliek Pascendi Dominici Gregis van paus Pius X over de leerstellingen van het modernisme.
      • 12 september » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Real Betis uit de stad Sevilla.
      • 13 november » De Franse fietsenmaker Paul Cornu maakt de eerste helikoptervlucht ter wereld.
    • De temperatuur op 3 februari 1947 was gemiddeld -1,4 °C. Er was 2,3 mm neerslag gedurende 11,5 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
      • 7 februari » Bij het dorp Qumran worden de Dode Zee-rollen gevonden. Ze bevatten onder meer fragmenten van bijna alle boeken van het Oude Testament.
      • 28 april » Thor Heyerdahl begint vanuit Peru aan zijn reis aan boord van een balsavlot, de Kon Tiki.
      • 7 juni » Oprichting van de Roemeense voetbalclub Steaua Boekarest.
      • 27 juni » In Ukkel wordt met 38,8°C de hoogste temperatuur gemeten die ooit in België is vastgesteld. In Maastricht wordt het op die dag 38,4°C, de op een na hoogste temperatuur in Nederland ooit gemeten.
      • 26 juli » Benoeming van Antonius Hanssen tot bisschop-coadjutor met recht van opvolging van Roermond in Nederland.
      • 3 augustus » Theo Middelkamp wordt in Reims de eerste Nederlandse wereldkampioen wielrennen op de weg.
    • De temperatuur op 6 februari 1947 lag tussen -8,6 °C en -2,8 °C en was gemiddeld -5,2 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 1,5 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Jean-Marie Happart, Belgisch politicus
      • 14 maart » Peter Skellern, Engels singer-songwriter († 2017)
      • 15 april » Oprichting van de Radio Nederland Wereldomroep.
      • 6 juni » Tjeerd van der Weide, voormalig NSB-burgemeester van Velsen wordt na een ter dood veroordeling geëxecuteerd voor zijn daden tijdens de Tweede Wereldoorlog.
      • 1 oktober » In het dagblad Het Volk verschijnt voor het eerst het stripverhaal Nero.
      • 6 december » Everglades National Park in Florida toegewezen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Schook

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Schook.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Schook.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Schook (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Schook is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Wim Schook, "Stamboom Schook", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_schook/I1069877966.php : benaderd 15 januari 2026), "Johan Elius Christoph "Jo" Schook (1878-1947)".