Stamboom Köhler » Marie Charlotte "Lotje" Swensen (1919-2015)

Persoonlijke gegevens Marie Charlotte "Lotje" Swensen 


Gezin van Marie Charlotte "Lotje" Swensen

(1) Zij is getrouwd met Martin Udo de la Rambelje.

Zij zijn getrouwd op 2 april 1941 te Tjiandjoer (Jawa Barat), zij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):



(2) Zij is getrouwd met Moureen Bagaya.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Marie Charlotte "Lotje" Swensen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Marie Charlotte "Lotje" Swensen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Marie Charlotte Swensen


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Marie Charlotte "Lotje" Swensen



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 31 mei 1919 lag tussen 8,2 °C en 23,0 °C en was gemiddeld 15,4 °C. Er was 12,9 uur zonneschijn (79%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
      • 21 maart » Oprichting van het Bauhaus in Weimar door Walter Gropius.
      • 4 mei » Leden van de 4 mei-beweging demonstreren op het Tiananmen-plein tegen het verdrag van Versailles en het onvermogen van de Chinese regering.
      • 9 juni » De Israëlische krant Haaretz verschijnt als Hebreeuws dagblad in Tel Aviv, alwaar het hoofdkantoor nog steeds is gevestigd.
      • 28 juni » Ondertekening van het Verdrag van Versailles.
      • 16 oktober » Inwijding van de Sacré-Cœurbasiliek in Parijs door kardinaal Léon-Adolphe Amette.
      • 19 november » Oprichting van de Apostolische Prefectuur Celebes in Nederlands-Indië.
    • De temperatuur op 2 april 1941 lag tussen 2,2 °C en 10,2 °C en was gemiddeld 6,0 °C. Er was 5,8 mm neerslag gedurende 2,4 uur. Er was 3,3 uur zonneschijn (25%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
      • 6 februari » Auke Adema wint de zevende Elfstedentocht.
      • 7 maart » De Duitse onderzeebootkapitein Günther Prien, kapitein van de U-47 komt samen met zijn bemanning om het leven.
      • 13 maart » Vijftien leden van het Geuzenverzet en drie communistische Februaristakers worden op de Waalsdorpervlakte door de nazi's geëxecuteerd.
      • 14 maart » Peet Petersen, Nederlands voetballer († 1980)
      • 14 maart » Wolfgang Petersen, Duits filmregisseur
      • 7 december » In reactie op de Japanse aanval op Pearl Harbor raken de Verenigde Staten officieel betrokken bij de Tweede Wereldoorlog.
    • De temperatuur op 25 september 2015 lag tussen 5,2 °C en 16,8 °C en was gemiddeld 11,6 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 4,2 uur zonneschijn (35%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2015: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,9 miljoen inwoners.
      • 4 februari » In Taiwan stort een vliegtuig van TransAsia Airways neer in een rivier. Tientallen passagiers komen om het leven.
      • 30 april » Een terminale patiënt in Zuid-Afrika overlijdt op natuurlijke wijze, kort nadat een rechter in Pretoria heeft beslist dat hij het recht had zijn leven te laten beëindigen, ook al is euthanasie in het land bij wet verboden.
      • 22 september » De Poolse voetballer Robert Lewandowski scoort binnen negen minuten vijf keer namens FC Bayern München in de competitiewedstrijd tegen VfL Wolfsburg (5-1).
      • 1 november » Minstens vijftien mensen, onder wie zeker één parlementariër en een generaal, worden gedood bij een aanval op een populair hotel in de Somalische hoofdstad Mogadishu.
      • 13 november » Aanslagen in Parijs; in totaal 131 mensen komen om het leven bij een zestal gecoördineerde terroristische aanslagen. Islamitische Staat eist de verantwoordelijkheid op.
      • 22 november » Zakenman Mauricio Macri wordt gekozen tot president van Argentinië ten koste van Daniel Scioli, de kandidaat van de zittende regeringscoalitie.
    • De temperatuur op 1 oktober 2015 lag tussen 4,9 °C en 16,9 °C en was gemiddeld 10,6 °C. Er was 10,5 uur zonneschijn (90%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2015: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,9 miljoen inwoners.
      • 12 februari » De jaarlijkse toespraak tot het parlement van de Zuid-Afrikaanse president Jacob Zuma ontaardt in een vechtpartij, waarbij onder meer de leden van de protestpartij Economic Freedom Fighters (EFF) zijn betrokken.
      • 1 maart » John Jansen van Galen presenteert voor de laatste keer het radioprogramma Met het Oog op Morgen.
      • 20 maart » Er vindt een zonsverduistering plaats. In Nederland en België is de zon met 84% verduisterd. Op de Faeröereilanden en Spitsbergen is de zon volledig verduisterd.
      • 23 april » In Zuid-Afrika protesteren duizenden mensen tegen het geweld tegen immigranten. Ze lopen een mars van vier kilometer door Johannesburg, waar het meeste geweld plaatsvindt.
      • 19 september » President Vladimir Poetin van Rusland laat weten dat hij zijn diplomaten en defensiemedewerkers opdracht heeft gegeven te onderhandelen met Wit-Rusland over het vestigen van een luchtmachtbasis.
      • 11 oktober » De Wit-Russische leider Alexander Loekasjenko wint de presidentsverkiezingen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Swensen

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Swensen.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Swensen.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Swensen (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Köhler is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rik Köhler, "Stamboom Köhler", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_kohler/I10369.php : benaderd 30 januari 2026), "Marie Charlotte "Lotje" Swensen (1919-2015)".