De temperatuur op 9 oktober 1928 lag tussen 9,2 °C en 17,6 °C en was gemiddeld 12,7 °C. Er was 5,0 mm neerslag. Er was 2,1 uur zonneschijn (19%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
30 januari » Tussen Nederland en de Verenigde Staten komt een draadloze telefoonverbinding tot stand.
28 februari » De Indiase natuurkundige Chandrasekhara Raman ontdekt het naar hem vernoemde ramaneffect.
15 mei » Mickey Mouse heeft zijn eerste optreden in de tekenfilm Plane Crazy.
25 augustus » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Atlético Batacazo, de voorloper van Deportivo Maldonado.
1 september » De president van Albanië kroont zichzelf tot koning onder de naam Zog.
1 november » In Bergamo wordt het Stadio Atleti Azzurri d'Italia officieel geopend.
Dag van overlijden 11 januari 2008
De temperatuur op 11 januari 2008 lag tussen 8,4 °C en 11,0 °C en was gemiddeld 9,7 °C. Er was 12,6 mm neerslag gedurende 11,8 uur. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
2 juni » Twee Boliviaanse departementen, Beni en Pando, spreken zich in een referendum uit voor autonomie.
23 juni » In Nederland wordt voor het eerst een eiken huwelijk gevierd. Een Amstelveens echtpaar is op deze datum tachtig jaar gehuwd, een mijlpaal die nog niet eerder werd bereikt.
25 juni » In België wordt een nieuw soort nummerplaat geïntroduceerd. Voortaan bestaat deze uit drie cijfers gevolgd door drie letters.
20 juli » Zimbabwe krijgt een bankbiljet van honderd miljard Zimbabwaanse dollar. Door de enorme inflatie voldoen oudere bankbiljetten niet meer. Officieel is de inflatie 2,2 miljoen procent.
2 december » Het dodental van Zimbabwes ergste cholera-epidemie stijgt tot bijna 500.
27 december » Aanvang van het conflict in de Gazastrook.
Dag van crematie 16 januari 2008
De temperatuur op 16 januari 2008 lag tussen 1,6 °C en 9,9 °C en was gemiddeld 7,2 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 3,0 uur zonneschijn (36%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
16 januari » Voetballer Steven Defour van Standard Luik neemt in het Casino-Kursaal Oostende de Belgische Gouden Schoen 2007 in ontvangst.
3 februari » Een aflevering van het Nederlandse tv-programma Peter R. de Vries, misdaadverslaggever over de zaak-Holloway trekt 7 miljoen kijkers.
3 mei » Prinses Margarita trouwt met de jurist Tjalling ten Cate.
13 mei » Brand verwoest de faculteit Bouwkunde van de Technische Universiteit Delft.
3 juli » Het decreet dat een wonderbaarlijke genezing, toegeschreven aan de tussenkomst van pater Damiaan, wordt door de paus ondertekend.
1 november » De Boliviaanse president Evo Morales schort voor onbepaalde tijd de werkzaamheden op van de Amerikaanse drugsbestrijdingsdienst DEA in zijn land.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I59120.php : benaderd 4 maart 2026), "Egbert "Ep" Vording (1928-2008)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.