Stamboom Klavers » Taapke "Tappy" Vording (1933-2014)

Persoonlijke gegevens Taapke "Tappy" Vording 


Gezin van Taapke "Tappy" Vording

Zij is getrouwd met Johannes Pieter van der Aa.

Zij zijn getrouwd.

In 1960 wonende te Nieuw-Weerdinge.

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Taapke "Tappy" Vording?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Taapke "Tappy" Vording

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Taapke Vording

Jan Vording
1871-1940
Egbert Oosting
1878-± 1970
Taapke Rixtum
1882-± 1973
Jans Vording
1905-1960

Taapke Vording
1933-2014



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 oktober 1933 lag tussen 6,6 °C en 15,2 °C en was gemiddeld 12,0 °C. Er was 1,4 mm neerslag gedurende 2,5 uur. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
    • 30 januari » Adolf Hitler wordt ingezworen als Kanselier van Duitsland.
    • 10 februari » Een voltreffer van een Dornier vliegboot maakt in Straat Soenda een eind aan een vijfdaagse muiterij op de Nederlandse kruiser De Zeven Provinciën.
    • 28 februari » Met de Rijksdagbrandverordening komt er een eind aan vele vrijheden in het Duitse Rijk.
    • 22 maart » President Roosevelt gelast een eind te maken aan de (mislukte) drooglegging in de Verenigde Staten.
    • 27 maart » Oprichting van de amateurvoetbalclub VV de Noormannen.
    • 25 juni » Vrijgave van de Verklaring van Feiten door Jehova's getuigen in nazi-Duitsland.
  • De temperatuur op 2 januari 2014 lag tussen 5,5 °C en 10,3 °C en was gemiddeld 8,7 °C. Er was 0,8 mm neerslag gedurende 1,3 uur. Er was 1,7 uur zonneschijn (22%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2014: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,8 miljoen inwoners.
    • 2 januari » De vroegere chef van de Rwandese militaire inlichtingendienst, Patrick Karegeya, wordt dood aangetroffen in een hotelkamer in Johannesburg. Hij blijkt te zijn vermoord en vluchtte in 2007 naar Zuid-Afrika omdat hij in eigen land werd beschuldigd van het beramen van een staatsgreep.
    • 3 januari » Hery Rajaonarimampianina wint de presidentsverkiezingen op Madagaskar met 53,5 procent van de stemmen.
    • 24 mei » Vier mensen worden neergeschoten bij een schietpartij aan het Joods Museum van België aan de Zavel in de Belgische hoofdstad Brussel.
    • 29 juni » ISIS roept een kalifaat, de Islamitische Staat, uit.
    • 8 juli » Bij een treinongeluk in Zuid-Afrika raken zeker 52 mensen gewond. Twee treinen botsten in de oostelijke kuststad Durban boven op elkaar.
    • 4 september » Zuid-Afrika heeft de dalai lama, de geestelijk leider van de Tibetanen, voor de derde keer in vijf jaar een visum geweigerd.
  • De temperatuur op 7 januari 2014 lag tussen 9,4 °C en 12,3 °C en was gemiddeld 10,8 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 0,4 uur zonneschijn (5%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2014: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,8 miljoen inwoners.
    • 10 februari » Het stoffelijk overschot van de Nederlandse minister van Staat Els Borst wordt gevonden bij haar woning in Bilthoven. Uit onderzoek blijkt dat zij door een misdrijf om het leven is gebracht op 8 februari.
    • 16 mei » Begin van de Tweede Libische Burgeroorlog.
    • 17 mei » In Laos komen 22 mensen om het leven als een vliegtuig neerstort in de rivier de Mekong. Onder hen de minister van Defensie Douangchay Phichit.
    • 28 september » De Pool Michał Kwiatkowski wordt wereldkampioen wielrennen op de weg bij de profs in de Spaanse plaats Ponferrada.
    • 1 oktober » Opening van de Markthal in Rotterdam.
    • 28 november » Het Kruger National Park begint met de verhuizing van vijfhonderd neushoorns naar veiliger oorden. Het hoopt daarmee te voorkomen dat de dieren ten prooi vallen aan stropers.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Vording

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vording.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vording.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vording (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I102782.php : benaderd 14 januari 2026), "Taapke "Tappy" Vording (1933-2014)".