Stamboom Klavers » Geert Hilbrands (1914-1989)

Persoonlijke gegevens Geert Hilbrands 


Gezin van Geert Hilbrands

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geert Hilbrands?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Geert Hilbrands

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Geert Hilbrands

Geert Hilbrands
1914-1989


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 20 februari 1914 lag tussen 3,0 °C en 9,7 °C en was gemiddeld 6,4 °C. Er was 1,1 mm neerslag. Er was 6,6 uur zonneschijn (64%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 14 februari » Verenigd Koninkrijk - De Britannic wordt ter water gelaten in Belfast.
    • 14 maart » Abdias do Nascimento, Braziliaans politicus († 2011)
    • 28 maart » Benoeming van Laurentius Schrijnen tot bisschop van Roermond in Nederland.
    • 29 mei » De RMS Empress of Ireland botst tegen het Noorse steenkoolvrachtschip Storstad, en zinkt binnen 14 minuten. Van de 1477 passagiers aan boord overleven slechts 465 passagiers de ramp.
    • 23 augustus » Slag bij Bergen, een eerste contact tussen de Duitsers en de Britten als onderdeel van Slag der Grenzen.
    • 1 september » De laatste Amerikaanse trekduif, een duivin genaamd Martha, sterft in de Cincinnati Zoo. Daarmee is de soort uitgestorven.
  • De temperatuur op 7 juni 1989 lag tussen 8,9 °C en 14,0 °C en was gemiddeld 10,7 °C. Er was 9,5 mm neerslag gedurende 8,0 uur. Er was 0,5 uur zonneschijn (3%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1989: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,8 miljoen inwoners.
    • 5 februari » De gemeenteraad van Gela op Sicilië besluit in de hele stad tv-camera's te plaatsen in een poging het aantal mafiamoorden in te dammen.
    • 11 februari » Zwemmer Giorgio Lamberti verbetert in Bonn zijn eigen Europese record op de 200 meter vrije slag kortebaan (25 meter) tot 1.43,64.
    • 15 april » Op het Plein van de Hemelse Vrede in Peking begint een studentenopstand.
    • 17 oktober » Een aardbeving van 7,1 op de schaal van Richter treft San Francisco.
    • 1 december » Ford neemt Jaguar Cars over.
    • 29 december » Václav Havel wordt president van Tsjecho-Slowakije.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1909 » Heinz Erhardt, Duits komiek, muzikant, entertainer, acteur en dichter († 1979)
  • 1910 » Helmut Salden, Duits-Nederlands letter- en boekenontwerper († 1996)
  • 1913 » Steven Mathijs Snouck Hurgronje, Nederlands burgemeester (overleden 1998
  • 1914 » Angel Nakpil, Filipijns architect († 1980)
  • 1916 » Tim, Braziliaans voetballer en trainer († 1984)
  • 1919 » Piet Stam, Nederlands zwemmer († 1996)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Hilbrands


De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I363025.php : benaderd 10 januari 2026), "Geert Hilbrands (1914-1989)".