Stamboom Klavers » Petrus Leonardus Eckhardt (1891-????)

Persoonlijke gegevens Petrus Leonardus Eckhardt 


Gezin van Petrus Leonardus Eckhardt

(1) Hij is getrouwd met Maria Louisa Kokee.

Zij zijn getrouwd op 21 juli 1920 te Voorburg, Zuid-Holland, hij was toen 29 jaar oud.Bron 1

Kopie huwelijksakte (mijn dossiernummer Mi-163). Zie ook gezinskaart (mijn dossiernummer Mi-161)

(2) Hij is getrouwd met Hendrika Elizabeth de Jong.

Zij zijn getrouwd op 21 april 1934, hij was toen 43 jaar oud.Bron 2

Zie ook gezinskaart (mijn dossiernummer Mi-161).

Notities over Petrus Leonardus Eckhardt

Beroep: 1920 kelner.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petrus Leonardus Eckhardt?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Petrus Leonardus Eckhardt

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Petrus Leonardus Eckhardt

Petrus Leonardus Eckhardt
1891-????

(1) 1920
(2) 1934

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - virtuele studiezaal Den Haag - aktenummer A 1014
  2. - Steph Eckhardt ((XXXXX@XXXX.XXX))

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 januari 1891 lag rond de 2,5 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1891: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 10 maart » Almon Strowger verkrijgt patent op de automatische telefooncentrale.
    • 15 mei » Encycliek Rerum Novarum van paus Leo XIII over de sociale leer van de Rooms-Katholieke Kerk.
    • 15 juni » Verheffing van de Apostolische Vicariaten Noord-, Centraal- en Zuid-Japan tot het Aartsbisdom Tokio en de bisdommen Osaka en Nagasaki.
    • 9 oktober » De première van het requiem van de Tsjechische componist Antonín Dvořák vindt plaats in Birmingham, Verenigd Koninkrijk .
    • 5 november » Marie Curie wordt aangesteld als docente fysica aan de Sorbonne – de eerste vrouw die ooit die positie bekleedde.
    • 13 november » De Belgische voetbalvereniging Club Brugge wordt opgericht.
  • De temperatuur op 21 april 1934 lag tussen 1,4 °C en 13,9 °C en was gemiddeld 9,3 °C. Er was 7,2 uur zonneschijn (51%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1934: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,3 miljoen inwoners.
    • 23 februari » Leopold III wordt na de dood van zijn vader Albert I koning der Belgen.
    • 14 maart » Dionigi Tettamanzi, Italiaans kardinaal-aartsbisschop van Milaan († 2017)
    • 19 maart » Bisschopswijding van de Nederlander Willem Cobben, apostolisch vicaris van Finland.
    • 1 mei » Pernis en Hoogvliet gaan op in de gemeente Rotterdam.
    • 28 mei » In Canada wordt de Dionne-vijfling geboren.
    • 9 juni » Donald Duck maakt zijn debuut in de tekenfilm The Wise Little Hen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1887 » François Faber, Luxemburgs wielrenner († 1915)
  • 1891 » Charles Journet, Zwitsers kardinaal en theoloog († 1975)
  • 1893 » Dennis McGee, Amerikaans violist en accordeonist († 1989)
  • 1895 » Theo Slot, Nederlands vliegtuigontwerper († 1949)
  • 1896 » Dio Rovers, Nederlands kunstschilder, tekenaar en kunstdocent († 1990)
  • 1899 » Howard Doc Hopkins, Amerikaans musicus en radiopresentator († 1949)

Over de familienaam Eckhardt

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Eckhardt.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Eckhardt.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Eckhardt (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I32959.php : benaderd 9 januari 2026), "Petrus Leonardus Eckhardt (1891-????)".