Stamboom Jacobs » Fleuris Huyghe (Molenaer) (1560-> 1632)

Persoonlijke gegevens Fleuris Huyghe (Molenaer) 

  • Hij is geboren in het jaar 1560 in Maasdam.
  • Hij is overleden na 1632.
  • Een kind van Huyghe (Molenaer) en NN
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 27 oktober 2020.

Gezin van Fleuris Huyghe (Molenaer)

Hij is getrouwd met Ploentge Andriesse Timmerman.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1585 te Maasdam, hij was toen 25 jaar oud.

Floris Huijgen (Molenaer)
Geboren in 1560 - Maasdam
Overleden na 1632
Molenaar te Maasdam

Ouders
Huijg Molenaer †
? ?

Relaties en kinderen
Gehuwd circa 1585, Maasdam, met Ploentge Andriesse Timmerman 1565-/1599 en hun kinderen
V Pleuntge Florisdr Huyghe (Molenaer) ca 1608-1669
Gehuwd circa 1610 met Ariaentie Dircksdr ca 1583-ca 1632
(verbergen)

Gebeurtenissen
1560 :Geboorte - Maasdam
--- :Akte
Floris wordt vermeld in 1585, wordt voogd gesteld over minderjarige kinderen in 1591 en wordt in 1610 "ernstelijck vermaent" door de kerkeraad omdat hij niet naar de kerk en naar het avondmaal gaat. In 1615 "is bij den Kerckenraet besloten, dat den Diaken soude uijtreijcken in handen van Fleuris Huigen de somma van f 5 van wegen een arme vrouwe, de welcke in zijn huis van kinde beviel, dewelke sij, volgens der aert der Liefde alle hulpe hebben bewesen.
circa 1585 :Huwelijk (met Ploentge Andriesse Timmerman) - Maasdam
circa 1610 :Huwelijk (met Ariaentie Dircksdr)
na 1632 :Overlijden

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Fleuris Huyghe (Molenaer)?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Fleuris Huyghe (Molenaer)

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Fleuris Huyghe (Molenaer)

Fleuris Huyghe (Molenaer)
1560-> 1632

1585

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Fleuris Huyghe (Molenaer)



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Huyghe (Molenaer)


De publicatie Stamboom Jacobs is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. Jacobs, "Stamboom Jacobs", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_jacobs/I6176.php : benaderd 8 mei 2025), "Fleuris Huyghe (Molenaer) (1560-> 1632)".