Stamboom Jacobs » Matheus Gijsbertus Antonius "Thieu" Jacobs (1925-2002)

Persoonlijke gegevens Matheus Gijsbertus Antonius "Thieu" Jacobs 

  • Roepnaam is Thieu.
  • Hij is geboren op 19 november 1925 in Valkenswaard.
    Tijdstip: 18:00
  • Hij werd gedoopt op 20 november 1925 in Valkenswaard St.Antonius parochie.Bron 1
  • Woonachtig:
    • van 19 november 1925 tot 25 maart 1926: Eindhovensweg 152, Valkenswaard.
    • van 25 maart 1926 tot 13 januari 1927: Celsiusstraat 16B, Eindhoven.
    • van 13 januari 1927 tot 18 januari 1933: Lekstraat 2 St. Antoniushuis Acht ???, Eindhoven.
      Vertrokken naar St.Antoniushuis Waalre Aalst A.9 van gezinskaart A.J.Jacobs
    • van 18 januari 1933 tot 2 juni 1934: Hortensiastraat 37, Eindhoven.
    • van 2 juni 1934 tot 1940: Goudenregenstraat 12, Eindhoven.
    • van 1940 tot 1954: H.Geeststraat 8, Eindhoven.
    • van 1946 tot 1949: Indonesie.
      Vrijwilliger 6 afd. 9 veldartillerie KL Staf Sumatra Palembang, Korang Ehdah
    • van 7 juli 1954 tot 1960: Kerktorenstraat 28, Veldhoven.
    • van 1960 tot 1987: Evestraat 32, Veldhoven.
    • van 1987 tot 1989: Citadel, Veldhoven Zeelst.
    • van 1989 tot 2002: Ceciliastraat, Veldhoven.
      mijnwerker, Klima, Philips, Taxichauffeur, Kontroleur DAF Trucks, Leesportefeuille, Kelner
      Pensioen op 19 Nov. 1990 DAF Trucks.
  • Hij is overleden op 27 maart 2002 in Veldhoven St.Josephzkh, hij was toen 76 jaar oud.
    Overleden in St Joseph (MMC) zkh Veldhoven
    Tijdstip: 23:00
  • Hij is begraven op 2 april 2002 in Veldhoven Hoge Bogt.
  • Een kind van Adrianus Joannes Jacobs en Wilhelmina Gertrudis de Jong
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 8 maart 2022.

Gezin van Matheus Gijsbertus Antonius "Thieu" Jacobs

Hij is getrouwd met Mathea Petronella Wilhelmina Peterse.

Toestemming voor het huwelijk is 2 maart 1951 verkregen.Bron 2

Zij zijn getrouwd op 30 maart 1951 te Eindhoven, hij was toen 25 jaar oud.Bron 1

Akte No B53
Op 2 maart 1951 is te Eindhoven het huwelijk voltrokken tussen: Jacobs Matheus Gijsbertus Antonius geboren 19 november 1925 te Valkenswaard, zoon van Adrianus Joannes, en van de Jong Wilhelmina Gertrudis en Peterse Mathea, Petronella Wilhelmina geboren 5 Augustus 1928 te Eindhoven, dochter van Cornelis Johannes Lambertus en van Hezemans Helena Wilhelmina Cornelia
Sacramento matimonii juncti sunt: Matheus Gijsbertus Antonius Jacobs et Mathea Petronella Wilhelmina Peterse die 31 mensis Martie anno 1951 in eclesia paroeciali St.Catharina dedicata in Eindhoven in diocesi Buscoducenni coram H.Hezemans.
Quod testor, H.Hezemans Dec.
Ze zijn in de kerk getrouwd op 30 maart 1951, hij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. N.N. Jacobs  1958
  4. (Niet openbaar)


Notities over Matheus Gijsbertus Antonius "Thieu" Jacobs

Foto FamilieJacobs gemaakt Oktober 1977.
Familie Mathieu Jacobs en Truus van de Burgh Jacobs
Kinderen vlnr Jan Jacobs en Jozefien Ragas, Helma Jacobs en Peter Wijlaars, Wilma Mc Connell en Jules, Marleen Jacobs en Frank de Bruijn, Ivonne Jacobs, Ingrid vd Burg, Tim Jacobs en MarieLouise van de Burg, Jan / Truus vd Burg en Thieu en Thea Jacobs Peterse

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Matheus Gijsbertus Antonius "Thieu" Jacobs?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Matheus Gijsbertus Antonius "Thieu" Jacobs

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Matheus Gijsbertus Antonius Jacobs


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Matheus Gijsbertus Antonius "Thieu" Jacobs



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)
    2. Gezinskaart Adrianus Jacobs PWH30juli47 Trouwboekje

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 19 november 1925 lag tussen -4,1 °C en 3,9 °C en was gemiddeld -0,9 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 6,2 uur zonneschijn (72%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
      • 8 januari » De eerste officiële voorloper van de Avrobode, de Radio Luistergids, verschijnt.
      • 16 april » In Sofia vinden bij een bomaanslag in de Sveta Nedeliakathedraal 150 mensen de dood.
      • 1 mei » Oprichting van de Ecuadoraanse voetbalclub Barcelona Sporting Club.
      • 19 juli » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Ternana Calcio.
      • 21 juli » In Dayton Tennessee, wordt middelbareschoolleraar biologie John T. Scopes schuldig bevonden aan het onderwijzen van de evolutietheorie in zijn klas. Hij krijgt een boete van $100.
      • 24 december » Benito Mussolini krijgt alle macht in Italië.
    • De temperatuur op 20 november 1925 lag tussen -5,8 °C en 5,7 °C en was gemiddeld 0,2 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 3,8 uur zonneschijn (44%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
      • 8 januari » De eerste officiële voorloper van de Avrobode, de Radio Luistergids, verschijnt.
      • 21 mei » Heiligverklaring en uitroeping tot kerkleraar van Petrus Canisius, Nederlands theoloog.
      • 21 juli » In Dayton Tennessee, wordt middelbareschoolleraar biologie John T. Scopes schuldig bevonden aan het onderwijzen van de evolutietheorie in zijn klas. Hij krijgt een boete van $100.
      • 2 augustus » Conrad Hilton opent in Dallas, Texas het eerste Hilton-hotel.
      • 16 september » Oprichting Rotterdamse hockeyclub HC Rotterdam.
      • 25 december » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de tweede keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-2 gelijk te spelen tegen naaste belager Brazilië.
    • De temperatuur op 30 maart 1951 lag tussen -1,2 °C en 7,0 °C en was gemiddeld 2,6 °C. Er was 4,4 mm neerslag gedurende 1,5 uur. Er was 5,0 uur zonneschijn (39%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
    • Van 15 maart 1951 tot 2 september 1952 was er in Nederland het kabinet Drees I met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1951: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,2 miljoen inwoners.
      • 6 januari » Mebyon Kernow, de partij voor de belangen van Cornwall, wordt opgericht.
      • 9 februari » Bij een oliebrand in de Koningin Wilhelminahaven te Vlaardingen vindt het zwaarste brandweerongeluk uit de Nederlandse geschiedenis plaats. Vijf brandweerlieden komen om en een brandweerman raakt zwaargewond.
      • 8 maart » Splitsing van het Apostolisch vicariaat van de Kleine Soenda-eilanden in Indonesië in de Apostolische Vicariaten Endeh, Larantuka en Ruteng.
      • 19 mei » Eerste vlucht van de fokker S.14 machtrainer.
      • 10 september » Het Verenigd Koninkrijk begint een economische boycot van Iran.
      • 25 november » In Quito wordt het Estadio Olímpico Atahualpa officieel in gebruik genomen.
    • De temperatuur op 27 maart 2002 lag tussen -0,5 °C en 10,7 °C en was gemiddeld 5,6 °C. Er was 11,8 uur zonneschijn (94%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • Van maandag 22 juli 2002 tot dinsdag 27 mei 2003 was er in Nederland het kabinet Balkenende I met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2002: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,1 miljoen inwoners.
      • 9 maart » Titelverdediger Nederland eindigt als derde bij het WK hockey in Kuala Lumpur door in de troostfinale met 2-1 te winnen van Zuid-Korea.
      • 8 mei » Feyenoord wint de UEFA Cup door Borussia Dortmund in de finale met 3-2 te verslaan.
      • 15 mei » Real Madrid wint de Champions League. In de finale in Glasgow is de Spaanse voetbalclub met 2-1 te sterk voor het Duitse Bayer Leverkusen.
      • 18 juni » Hans Goslinga, politiek redacteur bij het dagblad Trouw, wint de Anne Vondelingprijs 2001.
      • 10 juli » Ronald Gram brengt in Nijmegen het Nederlands record kogelslingeren op een afstand van 71,77 meter.
      • 28 november » Bij een aanslag op een hotel in Mombassa vallen 13 doden en 80 gewonden.
    • De temperatuur op 2 april 2002 lag tussen 7,3 °C en 20,6 °C en was gemiddeld 14,2 °C. Er was 11,0 uur zonneschijn (85%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • Van maandag 22 juli 2002 tot dinsdag 27 mei 2003 was er in Nederland het kabinet Balkenende I met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2002: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,1 miljoen inwoners.
      • 20 februari » Op deze dag om 20.02 uur was de datumnotatie: 20-02-2002 20:02, een drievoudig palindroom.
      • 24 februari » Einde van de Olympische Winterspelen in Salt Lake City, Utah
      • 17 maart » De Belgische PS-politicus en voormalig minister Alain Van der Biest pleegt zelfmoord.
      • 28 mei » Bert De Graeve neemt ontslag als gedelegeerd bestuurder bij de VRT.
      • 29 mei » In Nederland wordt de Binnenlandse Veiligheidsdienst (BVD) omgedoopt in Algemene Inlichtingen- en Veiligheidsdienst (AIVD).
      • 18 juni » Hans Goslinga, politiek redacteur bij het dagblad Trouw, wint de Anne Vondelingprijs 2001.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Jacobs

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Jacobs.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Jacobs.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Jacobs (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Jacobs is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    J. Jacobs, "Stamboom Jacobs", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_jacobs/I1412.php : benaderd 22 oktober 2026), "Matheus Gijsbertus Antonius "Thieu" Jacobs (1925-2002)".