Stamboom de Rooij » Jacob Pieter Leeflang (1909-)

Persoonlijke gegevens Jacob Pieter Leeflang 


Gezin van Jacob Pieter Leeflang

Hij is getrouwd met Friederike Katarina Anna Rinsch.

Zij zijn getrouwd op 23 januari 1935 te Rotterdam, hij was toen 26 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacob Pieter Leeflang?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacob Pieter Leeflang

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacob Pieter Leeflang

Jan Leeflang
1843-1925

Jacob Pieter Leeflang
1909-

1935

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Jacob Pieter Leeflang



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 14 januari 1909 lag tussen 4,2 °C en 6,7 °C en was gemiddeld 5,3 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 2,8 uur zonneschijn (34%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
      • 2 januari » President S. Hylkema van de Friese IJsbond zet het licht op groen voor de start van de eerste Elfstedentocht. Van de 48 deelnemers halen er slechts negen de finish van de 200 km lange tocht op dooi-ijs. Winnaar wordt de 24-jarige theologiestudent Minne Hoekstra uit Warga (13 uur en 50 minuten).
      • 16 januari » Ernest Shackleton ontdekt de magnetische zuidpool.
      • 8 februari » Een pont die gebruikt wordt om arbeiders over te zetten naar de glasfabriek in Diemen kantelt, waarbij acht mensen verdrinken.
      • 1 mei » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SK Sturm Graz.
      • 12 september » De Duitser Max Wolf maakt de eerste fotografische opname van de komeet Halley.
      • 15 oktober » Ontploffende lading (picrinezuur) bij opruiming wrak bij Katwijk, 6 doden.
    • De temperatuur op 23 januari 1935 lag tussen 5,1 °C en 7,1 °C en was gemiddeld 6,2 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,3 uur. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
      • 28 januari » IJsland is het eerste land waar abortus gelegaliseerd wordt.
      • 26 februari » In Daventry in het Verenigd Koninkrijk, demonstreert Robert Watson-Watt de eerste radar.
      • 21 maart » Perzië wordt hernoemd tot Iran.
      • 18 april » Bij de Provinciale Staten-verkiezingen behaalt de NSB 7,9 procent van de stemmen. In Den Haag scoort de partij van Anton Mussert zelfs 12 procent.
      • 25 mei » Jesse Owens loopt en springt vier wereldrecords binnen één uur bij wedstrijden in Ann Arbor, Michigan.
      • 27 mei » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Club Aurora.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1905 » Sven Rydell, Zweeds voetballer († 1975)
    • 1907 » Sophie Redmond, Surinaams arts, politica, toneelschrijfster, actrice en feministe († 1955)
    • 1909 » Joseph Losey, Amerikaans filmregisseur († 1984)
    • 1910 » Carlos Quirino, Filipijns schrijver († 1999)
    • 1912 » Tillie Olsen, Amerikaans schrijfster, dichteres, vakbondsactiviste en feministe († 2007)
    • 1913 » Lex Metz, Nederlands fotograaf, grafisch ontwerper en illustrator († 1986)

    Over de familienaam Leeflang

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Leeflang.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Leeflang.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Leeflang (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom de Rooij is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Robert de Rooij, "Stamboom de Rooij", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_de_rooij/I8911.php : benaderd 16 januari 2026), "Jacob Pieter Leeflang (1909-)".