Stamboom de Rooij » Margeretha Wijnanda den Dubbelden (± 1906-)

Persoonlijke gegevens Margeretha Wijnanda den Dubbelden 


Gezin van Margeretha Wijnanda den Dubbelden

Zij is getrouwd met Petrus van der Hulst.

Zij zijn getrouwd op 2 mei 1929 te Rijnsaterwoude.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Margeretha Wijnanda den Dubbelden?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Margeretha Wijnanda den Dubbelden

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Margeretha Wijnanda den Dubbelden


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 2 mei 1929 lag tussen -2,6 °C en 11,1 °C en was gemiddeld 5,7 °C. Er was 5,0 uur zonneschijn (33%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
      • 18 februari » Eerste aankondiging van de Oscars.
      • 4 maart » Herbert Hoover wordt beëdigd als 31e president van de Verenigde Staten
      • 16 maart » "Compromis des Belges", eerste aanzet tot taalwetgeving in België.
      • 1 april » Introductie van de jojo in New York.
      • 14 april » De eerste Grand Prix Formule 1 van Monaco wordt gereden.
      • 29 juni » Ingebruikname van de eerste windtunnel, te Langley Field in Californië.

    Over de familienaam Den Dubbelden


    De publicatie Stamboom de Rooij is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Robert de Rooij, "Stamboom de Rooij", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_de_rooij/I4142.php : benaderd 21 januari 2026), "Margeretha Wijnanda den Dubbelden (± 1906-)".