Stamboom de Rooij » Jacoba Johanna van der Harst

Persoonlijke gegevens Jacoba Johanna van der Harst 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 22 juni 2025.

Gezin van Jacoba Johanna van der Harst

Zij had een relatie met Dirk Antonius de Groot.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacoba Johanna van der Harst?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jacoba Johanna van der Harst

Jacoba Johanna van der Harst
????-



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van der Harst


De publicatie Stamboom de Rooij is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Robert de Rooij, "Stamboom de Rooij", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_de_rooij/I18507.php : benaderd 6 februari 2026), "Jacoba Johanna van der Harst".