Stamboom de Rooij » Hermanus van Leeuwen

Persoonlijke gegevens Hermanus van Leeuwen 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 23 mei 2025.

Gezin van Hermanus van Leeuwen

Hij is getrouwd met Adriana Planken.

Zij zijn getrouwd op 29 maart 1804 te Leiden.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hermanus van Leeuwen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Leeuwen


De publicatie Stamboom de Rooij is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Robert de Rooij, "Stamboom de Rooij", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_de_rooij/I17217.php : benaderd 1 februari 2026), "Hermanus van Leeuwen".