Stamboom Ype Ypes (waaronder van der Meulen) » Tetje Kooistra (Kooiker) (1863-1936)

Persoonlijke gegevens Tetje Kooistra (Kooiker) 


Gezin van Tetje Kooistra (Kooiker)

Zij is getrouwd met Jan Martens van der Meer.

Zij zijn getrouwd op 14 mei 1887 te Tietjerksteradeel, zij was toen 23 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Martha van der Meer  1888-< 1889
  2. Martha van der Meer  1889-????
  3. Marten van der Meer  1895-????
  4. Taapke van der Meer  1901-1933

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Tetje Kooistra (Kooiker)?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Tetje Kooistra (Kooiker)

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Tetje Kooistra (Kooiker)



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 september 1863 lag rond de 10,8 °C. De winddruk was 1.5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 74 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 81%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1863: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 10 januari » De metro van Londen maakt haar eerste rit. Het is de eerste ondergrondse ter wereld.
    • 10 februari » Alanson Crane verkrijgt patent op de brandblusser.
    • 30 maart » Prins Wilhelm Georg van Sleeswijk-Holstein-Sonderburg-Glücksburg wordt koning George I van Griekenland.
    • 30 april » Mexicaanse troepen vallen het Frans Vreemdelingenlegioen aan in Camarón. Thans feestdag van het Vreemdelingenlegioen.
    • 4 juli » In de Verenigde Staten geeft de belegerde stad Vicksburg zich over aan het leger van Ulysses S. Grant; tegelijkertijd begint Robert E. Lee aan zijn aftocht, na verslagen te zijn bij Gettysburg
    • 4 november » Première van de opera Les Troyens à Carthage van Hector Berlioz in Parijs.
  • De temperatuur op 14 mei 1887 lag rond de 14,1 °C. De winddruk was 70 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 50%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 15 maart » Oprichting van het rooms-katholieke bisdom Monaco.
    • 4 juni » In Parijs wordt het Institute Pasteur opgericht.
    • 12 juli » Oprichting van Odense Cricketklub, waar twee jaar later de Deense voetbalclub Odense BK uit voortkomt.
    • 26 juli » Het eerste Esperantoboek komt uit. De verwachting is dat binnen 100 jaar de hele wereld deze taal spreekt.
    • 1 september » Emile Berliner vraagt octrooi aan op de grammofoonplaat.
    • 4 december » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Örgryte IS.
  • De temperatuur op 22 februari 1936 lag tussen 4,4 °C en 10,1 °C en was gemiddeld 7,2 °C. Er was 4,3 mm neerslag gedurende 1,8 uur. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1936: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,5 miljoen inwoners.
    • 15 februari » Hitler presenteert de Volkswagen.
    • 14 maart » Bob Charles, Nieuw-Zeelands golfer
    • 17 juli » Begin van de Spaanse Burgeroorlog met een muiterij in Marokko.
    • 1 augustus » Het voormalige paleis van koning Willem II in Tilburg, wordt nadat het ruim 70 jaar als Rijks-HBS is gebruikt, na een grondige renovatie, door burgemeester Frans Vonk de Both in gebruik genomen als het stadhuis van Tilburg, en wordt bekend als het Paleis-Raadhuis.
    • 31 oktober » Eerste poging een raket te lanceren op het Jet Propulsion Laboratory.
    • 23 november » Het eerste nummer van het tijdschrift Life wordt uitgebracht.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Kooistra (Kooiker)


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Irene Jolanda van der Meulen, "Stamboom Ype Ypes (waaronder van der Meulen)", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-ype-ypes/I7068.php : benaderd 19 oktober 2026), "Tetje Kooistra (Kooiker) (1863-1936)".