Stamboom Ype Ypes (waaronder van der Meulen) » Johannes Bauke Kooistra (1894-????)

Persoonlijke gegevens Johannes Bauke Kooistra 


Gezin van Johannes Bauke Kooistra

Hij is getrouwd met Sjoerdtje Groustra.

Zij zijn getrouwd op 20 mei 1920 te Hennaarderadeel (, hij was toen 26 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Bauke Kooistra?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Bauke Kooistra

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Bauke Kooistra

Johannes Bauke Kooistra
1894-????

1920

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 20 mei 1920 lag tussen 6,4 °C en 15,9 °C en was gemiddeld 11,2 °C. Er was 6,8 mm neerslag. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
      • 7 april » Franse troepen bezetten het Duitse Ruhrgebied.
      • 26 april » Canada verslaat Zweden met 12-1 in de finale van het olympische demonstratietoernooi ijshockey in Antwerpen, en wordt daarmee de eerste officiële wereldkampioen.
      • 8 augustus » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub Spartak Myjava.
      • 31 augustus » De eerste steen wordt gelegd voor een nieuwe cacao- en chocoladefabriek van Ringers in Alkmaar.
      • 3 oktober » Het Uruguayaans voetbalelftal wint de vierde editie van de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-1 te winnen van Chili.
      • 5 december » In Griekenland roept een referendum koning Constantijn I terug op de troon.

    Over de familienaam Kooistra

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kooistra.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kooistra.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kooistra (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Irene Jolanda van der Meulen, "Stamboom Ype Ypes (waaronder van der Meulen)", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-ype-ypes/I4724.php : benaderd 31 december 2025), "Johannes Bauke Kooistra (1894-????)".