Stamboom Wit en andere families West-Friesland » Albertus Jacob "Bert" Wit (1918-1997)

Persoonlijke gegevens Albertus Jacob "Bert" Wit 


Gezin van Albertus Jacob "Bert" Wit


Notities over Albertus Jacob "Bert" Wit


Auteur van o.a. het boek "Van een grijs verleden naar een Wit heden"

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Albertus Jacob "Bert" Wit?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Albertus Jacob "Bert" Wit

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Albertus Jacob Wit

Pieter Wit
1846-1939
Jacob Wit
1880-1960

Albertus Jacob Wit
1918-1997


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Albertus Jacob "Bert" Wit



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 6 augustus 1918 lag tussen 10,6 °C en 19,4 °C en was gemiddeld 15,4 °C. Er was 13,3 mm neerslag. Er was 6,0 uur zonneschijn (39%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
      • 5 maart » De Sovjet-Unie verruilt Petrograd als hoofdstad voor Moskou.
      • 24 april » In Middelburg wordt de Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) opgericht.
      • 1 juni » Oprichting van de Nederlandse amateurvoetbalvereniging Excelsior Maassluis.
      • 9 augustus » Duke Kahanamoku scherpt in New York zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.01,4. Het oude record (1.01,6) stond sinds 20 juli 1912 op naam van de Amerikaanse zwemmer.
      • 12 november » Oostenrijk wordt een republiek.
      • 1 december » IJsland wordt onafhankelijk van Denemarken
    • De temperatuur op 1 januari 1997 lag tussen -13,7 °C en -7,3 °C en was gemiddeld -11,4 °C. Er was 6,6 uur zonneschijn (84%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 1997: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,6 miljoen inwoners.
      • 13 januari » De regerende ex-communisten in Bulgarije gaan onder druk van demonstraties en de dreiging van een landelijke staking akkoord met vervroegde verkiezingen.
      • 19 januari » Petar Stojanov wordt beëdigd als tweede democratisch gekozen president van Bulgarije.
      • 20 januari » Ronaldo wordt in Lissabon tijdens een FIFA-gala uitgeroepen tot de beste voetballer van de wereld in 1996. De 20-jarige spits van Barcelona krijgt 329 punten in de prestigieuze uitverkiezing, AC Milan-vedette George Weah, de winnaar van 1995, eindigt op de tweede plaats met 140 stemmen. Alan Shearer (Newcastle United) wordt derde met 123 punten.
      • 23 januari » De Albanese politie arresteert de eigenaren en 118 medewerkers van twee geldpiramidebedrijven en neemt bezittingen en veel geld in beslag.
      • 6 maart » In Quito wordt het Estadio de Liga Deportiva Universitaria officieel in gebruik genomen.
      • 31 maart » Wielrenster Leontien van Moorsel pakt na drie jaar de draad weer op met winst in het criterium van Breezand.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Wit

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Wit.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Wit.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Wit (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Ben Wit, "Stamboom Wit en andere families West-Friesland", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-wit/I1518.php : benaderd 26 december 2025), "Albertus Jacob "Bert" Wit (1918-1997)".