Stamboom Wit en andere families West-Friesland » Simon Wit (1909-)

Persoonlijke gegevens Simon Wit 


Gezin van Simon Wit

Hij is getrouwd met Hendrika Maria Wilke.

Zij zijn getrouwd op 30 oktober 1935 te Haarlem, Noord-Holland, Nederland, hij was toen 26 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Simon Wit?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Simon Wit

Klaas Wit
1838-1917
Aaltje Bakker
1842-1928
Cornelis Wit
1869-1948

Simon Wit
1909-

1935

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Simon Wit



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 10 juli 1909 lag tussen 10,8 °C en 16,4 °C en was gemiddeld 13,6 °C. Er was 2,0 mm neerslag. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
      • 2 januari » President S. Hylkema van de Friese IJsbond zet het licht op groen voor de start van de eerste Elfstedentocht. Van de 48 deelnemers halen er slechts negen de finish van de 200 km lange tocht op dooi-ijs. Winnaar wordt de 24-jarige theologiestudent Minne Hoekstra uit Warga (13 uur en 50 minuten).
      • 2 februari » In de Franse krant Le Figaro publiceert de Italiaanse schrijver Filippo Tommasso Marinetti zijn futuristisch manifest: een loflied op de dynamiek van het machinetijdperk.
      • 8 februari » Een pont die gebruikt wordt om arbeiders over te zetten naar de glasfabriek in Diemen kantelt, waarbij acht mensen verdrinken.
      • 16 februari » Ernest Shackleton bereikt de magnetische zuidpool.
      • 17 maart » Aanvaring tussen Duits en Noors schip bij de ingang van de Nieuwe Waterweg, acht doden.
      • 22 april » Scheepsramp op de Zuiderzee nabij Lemmer, 7 doden.
    • De temperatuur op 30 oktober 1935 lag tussen 6,8 °C en 12,3 °C en was gemiddeld 9,3 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 0,8 uur. Er was 4,1 uur zonneschijn (42%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
      • 8 januari » Arthur Cobb Hardy krijgt octrooi op de spectrofotometer.
      • 18 april » Bij de Provinciale Staten-verkiezingen behaalt de NSB 7,9 procent van de stemmen. In Den Haag scoort de partij van Anton Mussert zelfs 12 procent.
      • 26 april » Het Nationaal Park De Hoge Veluwe wordt gesticht.
      • 28 juni » Eerste kristallisatie van een virus door Wendell Meredith Stanley.
      • 7 juli » Priesterwijding van Albino Luciani.
      • 15 september » In Duitsland worden de Neurenberger wetten ingevoerd door de nazi's.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Wit

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Wit.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Wit.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Wit (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Ben Wit, "Stamboom Wit en andere families West-Friesland", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-wit/I1405.php : benaderd 28 september 2026), "Simon Wit (1909-)".