Stamboom Willard » Lambertus "Bart" Bakker (1929-1990)

Persoonlijke gegevens Lambertus "Bart" Bakker 

  • Roepnaam is Bart.
  • Hij is geboren op 11 juni 1929 in Laren N.H.
  • Registratie van geboorte.Bron 1
  • Beroep: Landbouwer, Tapijtwever, Kolenknecht, Mijnwerker, Fabrieksarbeider, Dragline machinist.
  • Hij is overleden op 12 mei 1990 in Laren N.H, hij was toen 60 jaar oud.
    [Historische Kring Laren, september 1990, nr. 33] IN MEMORIAM
    Op 12 mei j.l. overleed Lambertus (Bart) Bakker, lid en - sinds we een stichting zijn - donateur van de Historische Kring Laren en voor velen in Laren een goede bekende. Hij beschikte over een uitgebreid archief met betrekking tot de geschiedenis van ons dorp. Diverse malen mochten we daaruit putten voor publikatie in ons kwartaalbericht. Ons bestuurslid Ir. van Tol heeft veel met hem samengewerkt, hetgeen tot interessante artikelen leidde. Zijn streven was steeds de echte en de niet gefantaseerde geschiedenis van Laren te leren kennen en wij hebben daarvan mee mogen profiteren. We verloren in hem een plezierig mens en een zeer gewaardeerd lid/donateur.
  • Hij is begraven op 16 mei 1990 in Laren N.H.Bron 2
  • Een kind van Ruthgerius Bakker en Johanna Schaapherder
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 14 augustus 2007.

Gezin van Lambertus "Bart" Bakker

Hij is getrouwd met Gerda Maria Gijsbertha Krijnen.

Zij zijn getrouwd op 31 mei 1950 te Laren N.H, hij was toen 20 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. Bakker  
  3. Bakker  

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lambertus "Bart" Bakker?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Lambertus "Bart" Bakker

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Lambertus Bakker


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Geboorteakte nr. 68
    2. St. Janskerkhof

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 11 juni 1929 lag tussen 3,5 °C en 21,6 °C en was gemiddeld 14,7 °C. Er was 13,5 uur zonneschijn (81%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
      • 14 februari » In Chicago worden zeven mannen door een rivaliserende bende doodgeschoten tijdens het Valentijnsdag Bloedbad.
      • 18 februari » Eerste aankondiging van de Oscars.
      • 16 maart » "Compromis des Belges", eerste aanzet tot taalwetgeving in België.
      • 7 augustus » Oprichting van de Griekse voetbalclub Ergotelis FC.
      • 30 september » Eerste bemande vlucht met een raketvliegtuig; aan boord is Fritz von Opel.
      • 28 oktober » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Sportivo Cerrito.
    • De temperatuur op 31 mei 1950 lag tussen 9,7 °C en 18,5 °C en was gemiddeld 14,2 °C. Er was 11,1 uur zonneschijn (68%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
    • In het jaar 1950: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,0 miljoen inwoners.
      • 3 januari » In Egypte behalen de Wafdisten bij de verkiezingen een grote overwinning. In het parlement verkrijgen zij 225 van de 319 zetels.
      • 12 januari » In Egypte wordt door Moestafa Nahas Pasja, leider van de Wafdisten, een regering gevormd die geheel uit Wafdisten bestaat.
      • 17 januari » Resolutie 79 Veiligheidsraad Verenigde Naties wordt aangenomen.
      • 21 maart » Oprichting van de Poolse voetbalclub Hutnik Kraków.
      • 19 juli » Oprichting van de Zentralrat der Juden in Deutschland.
      • 9 december » Harry Gold wordt tot dertig jaar cel veroordeeld wegens het voor de Sovjet-Unie ontvreemden van geheime informatie over Amerikaanse atoomwapens.
    • De temperatuur op 12 mei 1990 lag tussen 9,3 °C en 12,7 °C en was gemiddeld 10,4 °C. Er was 9,8 mm neerslag gedurende 7,1 uur. Er was 0,5 uur zonneschijn (3%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1990: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,9 miljoen inwoners.
      • 7 juli » De Franse ondernemer Bernard Tapie koopt voor zo'n 1 miljard euro een participatie van 80% in de sportartikelenfabrikant Adidas.
      • 16 juli » De Sovjetdeelstaat Oekraïne wordt door zijn parlement soeverein verklaard.
      • 12 september » In Moskou ondertekenen Oost- en West-Duitsland en de vier geallieerde winnaars van de Tweede Wereldoorlog het zogenaamde "2 + 4"-verdrag. Dit verdrag herstelt de soevereiniteit van Duitsland en legt het internationale statuut van het nieuwe herenigde Duitsland vast.
      • 15 september » De Gouden Leeuw van het Filmfestival van Venetië gaat naar Rosencrantz & Guildenstern Are Dead van Tom Stoppard.
      • 18 december » Japan kondigt aan om 100 miljoen dollar te zullen lenen aan de Sovjet-Unie plus medische hulp en voedselpakketten ter waarde van 7,5 miljoen dollar te schenken.
      • 22 december » Het parlement van de Kroatië neemt een nieuwe grondwet aan die de deelrepubliek het recht geeft om zich van Joegoslavië af te scheiden.
    • De temperatuur op 16 mei 1990 lag tussen 8,7 °C en 19,5 °C en was gemiddeld 14,9 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 10,8 uur zonneschijn (69%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1990: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,9 miljoen inwoners.
      • 8 april » De hervormingsgezinde ex-communist Milan Kučan eindigt met circa 44 procent van de stemmen als winnaar in de eerste ronde van de eerste vrije verkiezingen in de Joegoslavische republiek Slovenië.
      • 13 mei » In navolging van de mannenploeg behalen de Nederlandse hockeysters de wereldtitel. In Sydney verslaat het elftal van bondscoach Roelant Oltmans gastland Australië met 3-1.
      • 22 mei » Noord- en Zuid-Jemen worden herenigd tot de republiek Jemen.
      • 4 juni » Honkballer Rikkert Faneyte wordt als amateur gedraft door de San Francisco Giants.
      • 24 juli » Irak stationeert zo'n 30.000 militairen bij de grens met Koeweit.
      • 1 augustus » De verzoeningsgesprekken tussen Irak en Koeweit in de Saoedische stad Djedda worden zonder resultaat beëindigd.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Bakker

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bakker.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bakker.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bakker (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Wim Willard een Larinees, "Stamboom Willard", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-willard/I3059.php : benaderd 31 december 2025), "Lambertus "Bart" Bakker (1929-1990)".