Stamboom Wessel » Abel Uuldriks Zemering (1802-1864)

Persoonlijke gegevens Abel Uuldriks Zemering 

  • Hij is geboren in het jaar 1802 in Termunten.
  • Beroep: bierbrouwersknecht.
  • Hij is overleden op 22 maart 1864 in Beerta, hij was toen 62 jaar oud.

Gezin van Abel Uuldriks Zemering

Hij is getrouwd met Christina Johannes Keizer.

Zij zijn getrouwd rond 1832.


Kind(eren):

  1. Johanna Zemering  1836-1876
  2. Stientje Zemering  1836-1924
  3. Jan Zemering  1840-1840
  4. Janna Zemering  1841-1909


Notities over Abel Uuldriks Zemering

Volgens gegevens is kind niet door vader erkend. Echter hij doet welaangifte van geboorte. 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Abel Uuldriks Zemering?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Abel Uuldriks Zemering

Abel Uuldriks Zemering
1802-1864

± 1832
Jan Zemering
1840-1840

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 maart 1864 lag rond de 3,6 °C. De winddruk was 6 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 88%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1864: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 15 februari » De 22-jarige Gerard Adriaan Heineken koopt brouwerij 'De Hooiberg' in Amsterdam. Dit is het begin van de firma Heineken.
    • 22 april » Het Amerikaans Congres bepaalt bij wet dat op alle in de Verenigde Staten geslagen munten de inscriptie In God We Trust moet staan.
    • 22 augustus » De eerste Conventie van Genève: het Rode Kruis wordt opgericht en de eerste afspraken over de behandeling van oorlogsslachtoffers en bescherming van gewonde soldaten en medische ploegen worden gemaakt.
    • 7 september » Amerikaanse Burgeroorlog: Overgave van Atlanta na beleg door William T. Sherman.
    • 20 november » Zaligverklaring van Petrus Canisius, Nederlands theoloog.
    • 8 december » Encycliek Quanta Cura van Paus Pius IX, waarin hij gewetensvrijheid, godsdienstvrijheid en scheiding van kerk en staat veroordeelt. Toegevoegd is een lijst van 80 dwalingen, de Syllabus Errorum.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Zemering

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Zemering.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Zemering.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Zemering (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Wessel is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Teilani, "Stamboom Wessel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-wessel/I9256.php : benaderd 14 januari 2026), "Abel Uuldriks Zemering (1802-1864)".