- Nederlandse Begrafenisrecords - MyHeritage Sommige records gaan terug tot de jaren 1600, maar de meerderheid van de records dateert van meer recentere decennia. De meest recente records die beschikbaar zijn, zijn van personen die in 2004 overleden zijn. Individuele records kunnen informatie bevatten zoals: naam van de overledene, overlijdensdatum, overlijdensplaats, geboortedatum, geboorteplaats, begraafplaats informatie en een fotonummer. Een afbeelding van de grafsteen kan gratis op Graftombe.nl worden verkregen. Instructies voor het verkrijgen van een afbeelding zijn beschikbaar op de homepage van de Graftombe website. - Collection - 10335 - https://www.myheritage.nl/research/collection-10335/nederlandse-begrafenisrecords?itemId=607303-&action=showRecord - Wilhelmina Van Waalwijk Van DoornGeboorte: 20 nov 1885Overlijden: 20 dec 1963Begrafenis: Heemstede algemeen, Heemstede, Noord-Holland, NetherlandsLeeftijd: 78Begraafplaats: Land: NetherlandsStaat: Noord-HollandStad: HeemstedeNaam: Heemstede algemeen - Record - 10335:607303-: - Online Begraafplaatsen - Nederlandse Begraafplaatsen - MyHeritage - Collection - 10135 - https://www.myheritage.nl/research/collection-10135/online-begraafplaatsen-nederlandse-begraafplaatsen?itemId=621573&action=showRecord - Wilhelmina van Waalwijk van DoornGeboorte: 20 nov 1885Datum overlijden: 20 dec 1963Begraafplaats: Heemstede, NetherlandsLeeftijd: 78Partner: NoortwijkBegraven metNaam; LeeftijdCornelis van Noortwijk; 80Wilhelmina van Waalwijk van Doorn; 78 - Record - 10135:621573:7c14880ded6c2a6f791d1efba6b04d32
De temperatuur op 20 november 1885 lag rond de -2,5 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 83%. Bron: KNMI
3 april » De motor van Gottlieb Daimler wordt gepatenteerd in Duitsland.
13 mei » Oprichting van de Nederlandsche Kolfbond in de sociëteit De Vereniging te Haarlem. Honderd jaar later, op maandag 13 mei 1985, krijgt de bond het predicaat Koninklijk.
17 juni » Het Vrijheidsbeeld komt aan in de haven van New York.
6 juli » Eerste tests van het vaccin tegen hondsdolheid door Louis Pasteur.
10 november » Demonstratie van de eerste motorfiets door bouwer Gottlieb Daimler.
10 december » ASR Nereus wordt opgericht te Amsterdam.
Dag van overlijden 20 december 1963
De temperatuur op 20 december 1963 lag tussen -11,5 °C en -2,9 °C en was gemiddeld -6,2 °C. Er was 2,8 uur zonneschijn (36%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
15 januari » Na met behulp van het leger een staatsgreep te hebben gepleegd, wordt ex-premier Nicolas Grunitzky geïnstalleerd als president van de republiek Togo.
3 juni » Paus Johannes XXIII sterft in Vaticaanstad
16 juni » Lancering van de Vostok 6 met aan boord Valentina Teresjkova voor een gezamenlijke vlucht met Vostok 5. Teresjkova wordt daarmee de eerste vrouw in de ruimte.
31 augustus » De Hot Line tussen het Kremlin en het Witte Huis wordt in gebruik genomen.
26 oktober » De AVRO zendt voor het eerst het tv-spelletje Wie van de Drie uit.
22 november » De Amerikaanse president John F. Kennedy wordt vermoord, John Connally raakt zwaargewond tijdens de aanslag, Lyndon B. Johnson wordt de nieuwe president.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Teilani, "Stamboom Wessel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-wessel/I7826.php : benaderd 6 maart 2026), "Wilhelmina van Waalwijk van Doorn (1885-1963)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.