Stamboom Wessel » Maria Pieternella van Oosten (1899-1966)

Persoonlijke gegevens Maria Pieternella van Oosten 


Gezin van Maria Pieternella van Oosten

Zij is getrouwd met Jan Pieter Hoogwerf.

Zij zijn getrouwd op 16 september 1949 te Schiedam, zij was toen 50 jaar oud.


Notities over Maria Pieternella van Oosten

weduwe van Leendert Saarloos

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Pieternella van Oosten?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 augustus 1966 lag tussen 13,8 °C en 29,0 °C en was gemiddeld 21,0 °C. Er was 6,3 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was 9,8 uur zonneschijn (66%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 14 april 1965 tot 22 november 1966 was er in Nederland het kabinet Cals met als eerste minister Mr. J.M.L.Th. Cals (KVP).
  • Van 22 november 1966 tot 5 april 1967 was er in Nederland het kabinet Zijlstra met als eerste minister Prof. dr. J. Zijlstra (ARP).
  • In het jaar 1966: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,4 miljoen inwoners.
    • 18 januari » Indira Gandhi wordt tot premier van India gekozen.
    • 13 maart » In Angola richten Jonas Savimbi en Antonio da Costa Fernandes de verzetsbeweging UNITA op.
    • 14 juli » Richard Speck vermoordt acht verpleegsters in Chicago.
    • 8 september » Uitzending van de eerste aflevering (The Man Trap) van de Amerikaanse sciencefictionserie Star Trek.
    • 15 oktober » Bisschopswijding van Theodorus Zwartkruis, Nederlands bisschop van Haarlem.
    • 21 oktober » Het dorp Aberfan in Wales raakt gedeeltelijk bedolven onder een ingezakte afvalberg uit een nabijgelegen steenkoolmijn. De afvalberg bedelft onder andere een basisschool waardoor er 116 kinderen om het leven komen. In totaal vinden 144 mensen de dood.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Oosten


De publicatie Stamboom Wessel is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Teilani, "Stamboom Wessel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-wessel/I41543.php : benaderd 3 maart 2026), "Maria Pieternella van Oosten (1899-1966)".