Stamboom Wessel » Antje Stadtman (1905-1987)

Persoonlijke gegevens Antje Stadtman 


Gezin van Antje Stadtman

Zij is getrouwd met Johan Herman Wessel.

Zij zijn getrouwd op 14 april 1927 te Den Helder, zij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Gerda Johanna Wessel  1930-> 2010 
  2. (Niet openbaar)


Notities over Antje Stadtman

moeder overleden en vader niet verschenen op huwelijk

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antje Stadtman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Antje Stadtman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Antje Stadtman


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 september 1905 lag tussen 5,3 °C en 20,2 °C en was gemiddeld 12,6 °C. Er was 8,3 uur zonneschijn (70%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 15 januari » Bij Loen, Noorwegen veroorzaakt een in een meer gestort rotsblok een tsunami. Er vallen 61 doden.
    • 10 maart » Chelsea FC wordt opgericht door Gus Mears.
    • 22 april » Oprichting Vereniging tot behoud van Natuurmonumenten in Amsterdam. Het initiatief daartoe werd genomen door Jac. P. Thijsse.
    • 27 juni » Er breekt muiterij uit op het Russische oorlogsschip Potemkin.
    • 20 oktober » Oprichting van de Turkse voetbalclub Galatasaray SK.
    • 18 november » Prins Karel van Denemarken wordt koning Haakon VII van Noorwegen.
  • De temperatuur op 14 april 1927 lag tussen 8,4 °C en 10,8 °C en was gemiddeld 9,4 °C. Er was 12,6 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
    • 11 mei » De Academy of Motion Picture Arts and Sciences, de "Academy" die de Oscars uitreikt, wordt opgericht.
    • 24 mei » Oprichting van de Chileense voetbalclub Universidad de Chile.
    • 20 juni » Paus Pius XI creëert twee nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Jozef Van Roey.
    • 17 juli » De Luxemburgse wielrenner Nicolas Frantz wint de 21e editie van de Ronde van Frankrijk.
    • 21 juli » Alfredo Binda wordt op de Nürburgring de eerste officiële wereldkampioen wielrennen.
    • 12 november » Leon Trotski wordt uit de communistische partij van de Sovjet-Unie gezet. Stalin is nu feitelijk alleenheerser.
  • De temperatuur op 31 juli 1987 lag tussen 13,4 °C en 18,8 °C en was gemiddeld 16,6 °C. Er was 1,4 mm neerslag gedurende 1,2 uur. Er was 0,4 uur zonneschijn (3%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1987: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,6 miljoen inwoners.
    • 20 maart » In Tokyo Disneyland wordt de attractie Captain EO geopend.
    • 14 april » Turkije stelt zich kandidaat voor toetreding tot de EEG.
    • 19 april » Eerste verschijning van The Simpsons op de Amerikaanse televisie, als onderdeel van The Tracey Ullman Show.
    • 30 juni » De Europese Commissie publiceert haar groenboek over telecommunicatie.
    • 3 september » Legermajoor Pierre Buyoya pleegt een staatsgreep in Burundi en zet president Jean Baptiste Bagaza af.
    • 6 december » Schaatsster Ingrid Haringa verbetert in Calgary haar eigen Nederlands record op de 500 meter (40,92 seconden) met een tijd van 40,61 seconden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1901 » Enrico Fermi, Italiaans natuurkundige († 1954)
  • 1901 » Lanza del Vasto, Italiaans filosoof, poëet, artiest, en geweldloos activist († 1981)
  • 1903 » Diana Vreeland, Amerikaans modejournalist († 1989)
  • 1907 » Gene Autrey, Amerikaans countryzanger en acteur († 1998)
  • 1908 » Eddie Tolan, Amerikaans atleet († 1967)
  • 1910 » Virginia Bruce, Amerikaans actrice en zangeres († 1982)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Stadtman

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Stadtman.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Stadtman.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Stadtman (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Wessel is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Teilani, "Stamboom Wessel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-wessel/I40728.php : benaderd 15 januari 2026), "Antje Stadtman (1905-1987)".