Stamboom Wessel » Johannes Verbeek (1909-)

Persoonlijke gegevens Johannes Verbeek 


Gezin van Johannes Verbeek

Hij is getrouwd met Johanna Degenaar.

Zij zijn getrouwd op 4 februari 1943 te Rotterdam, hij was toen 33 jaar oud.


Notities over Johannes Verbeek

woon in Swinemunde (Duitsland)
15-12-1943 overgebracht naar Amersfoort

gearresteerd 20-4-1945 doorgestuurd 6-5-1945 voor sicherheids dienst

Gearresteerd 17-11-1945 vrijgelaten 23-11-1945
reden economisch recherche

gearresteerd op 14-12-1945 vrijgelaten 21-12-1945. reden aanhouding onderzoek economische recherche

gearresteerd 4-1-1945 vrij 13-1-1945 reden diefstal, braak en insluiping
08-3 / 13/3-1944 diefstal en heling
14-12/15-12-1945. contract breuk

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Verbeek?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 november 1909 lag tussen 4,7 °C en 10,0 °C en was gemiddeld 6,9 °C. Er was 5,5 mm neerslag. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
    • 2 februari » In de Franse krant Le Figaro publiceert de Italiaanse schrijver Filippo Tommasso Marinetti zijn futuristisch manifest: een loflied op de dynamiek van het machinetijdperk.
    • 8 februari » Een pont die gebruikt wordt om arbeiders over te zetten naar de glasfabriek in Diemen kantelt, waarbij acht mensen verdrinken.
    • 16 februari » Ernest Shackleton bereikt de magnetische zuidpool.
    • 4 maart » William Howard Taft wordt beëdigd als 27e president van de Verenigde Staten
    • 29 juli » In Barcelona wordt op bloedige wijze de Tragische week beëindigd, een opstand tegen de mobilisatie van het leger.
    • 12 september » De Duitser Max Wolf maakt de eerste fotografische opname van de komeet Halley.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Verbeek

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Verbeek.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Verbeek.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Verbeek (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Wessel is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Teilani, "Stamboom Wessel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-wessel/I35775.php : benaderd 12 maart 2026), "Johannes Verbeek (1909-)".