Stamboom Wessel » Johanna (Anna) /Stocks Storks (1702-1792)

Persoonlijke gegevens Johanna (Anna) /Stocks Storks 


Gezin van Johanna (Anna) /Stocks Storks

Zij is getrouwd met Martinus /Blikkendaal Bliekendaal.

Zij zijn getrouwd op 23 april 1729 te Utrecht, zij was toen 26 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Rijk Blikkendaal  1752-1822 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna (Anna) /Stocks Storks?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna (Anna) /Stocks Storks

Johanna (Anna) /Stocks Storks
1702-1792

1729

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 april 1729 lag rond de -2,0 °C. De wind kwam overheersend uit het noord-oosten. Typering van het weer: omtrent betrokken. Bijzondere weersverschijnselen: winderig. Bron: KNMI
  • Van 1702 tot 1747 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Tweede Stadhouderloze Tijdperk.
  • In het jaar 1729: Bron: Wikipedia
    • 19 maart » Heiligverklaring van Johannes Nepomuk, Boheems priester en martelaar.
    • 15 april » Eerste uitvoering van de Matthäus Passion.
  • De temperatuur op 5 mei 1792 lag rond de 7,0 °C. De wind kwam overheersend uit het noord ten oosten. Typering van het weer: zeer betrokken. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1792: Bron: Wikipedia
    • 25 april » De Marseillaise, het Franse volkslied wordt gecomponeerd.
    • 10 augustus » Bestorming van de Tuilerieën, de woning van koning Lodewijk XVI in Parijs wordt bestormd door een woedende menigte. Het zou resulteren in de bloedigste dag van de Franse Revolutie en was de opmaat voor de Septembermoorden.
    • 6 november » Tijdens de Eerste Coalitieoorlog vindt de Slag bij Jemappes plaats.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Storks

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Storks.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Storks.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Storks (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Wessel is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Teilani, "Stamboom Wessel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-wessel/I33957.php : benaderd 19 januari 2026), "Johanna (Anna) /Stocks Storks (1702-1792)".