Stamboom Wessel » J. Knape (1903-1990)

Persoonlijke gegevens J. Knape 


Gezin van J. Knape

Zij is getrouwd met Johan Leonard Reijtenbach.

Zij zijn getrouwd op 12 augustus 1967 te Rotterdam, zij was toen 64 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot J. Knape?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 februari 1990 lag tussen 3,2 °C en 7,8 °C en was gemiddeld 5,8 °C. Er was 3,6 mm neerslag gedurende 3,1 uur. Er was 1,7 uur zonneschijn (16%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1990: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,9 miljoen inwoners.
    • 29 mei » De Akkoorden tot oprichting van de Europese Bank voor Wederopbouw en Ontwikkeling worden ondertekend.
    • 8 augustus » Groot-Brittannië en een aantal andere landen (waaronder Arabische) spreken steun uit voor de beslissing van de VS om maatregelen te nemen tegen Irak nadat het land Koeweit is binnengevallen. Een ultimatum van de VN-Veiligheidsraad geeft Irak tot uiterlijk 15 januari 1991 de tijd zich uit Koeweit terug te trekken.
    • 13 augustus » President Michael Gorbatsjov van de Sovjet-Unie geeft in een decreet opdracht tot de meest omvangrijke rehabilitatie van slachtoffers van het stalinisme.
    • 15 augustus » In Gdańsk (Polen) wordt het tienjarig bestaan van de vakbond Solidariteit gevierd.
    • 21 oktober » De Braziliaanse autocoureur Ayrton Senna wordt voor de tweede maal wereldkampioen Formule 1. Hij behaalt deze titel in de voorlaatste Grand Prix van het seizoen op het Circuit Suzuka (Japan). Zie ook Formule 1 in 1990.
    • 14 november » Duitsland en Polen tekenen in Warschau een verdrag dat hun grens langs de rivieren Oder en Neisse vastlegt.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Knape

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Knape.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Knape.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Knape (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Wessel is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Teilani, "Stamboom Wessel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-wessel/I33459.php : benaderd 11 maart 2026), "J. Knape (1903-1990)".