De temperatuur op 19 mei 1948 lag tussen 9,2 °C en 21,2 °C en was gemiddeld 15,2 °C. Er was 14,6 uur zonneschijn (92%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
1 januari » De douaneovereenkomst van de Benelux treedt in werking.
4 februari » Ceylon wordt onafhankelijk.
1 april » De Faeröer krijgen verregaande autonomie binnen Denemarken.
7 juni » Eduard Benes treedt af als president van Tsjecho-Slowakije. Hij doet dit liever dan een grondwet tekenen die zijn land communistisch maakt.
12 juni » Benoeming van de Nederlander Leo Kierkels tot internuntius in India.
24 oktober » Encycliek In Multiplicibus Curis van paus Pius XII met een oproep tot gebed voor vrede in Palestina.
Trouwdag 22 maart 1969
De temperatuur op 22 maart 1969 lag tussen -1,7 °C en 5,2 °C en was gemiddeld 1,4 °C. Er was 9,8 uur zonneschijn (80%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
26 maart » Kerncentrale Dodewaard wordt in gebruik genomen. Koningin Juliana verricht de opening.
3 april » De Vietnamoorlog: de VS maakt openbaar dat ze de oorlog hier zullen «Vietnamiseren» zodat Zuid-Vietnam zelf de oorlog tegen Noord-Vietnam kan afronden.
15 juli » In het Belgische Dinant weigeren bij het afdalen van een steile helling de remmen van een Nederlandse bus, die daarop door een hek schiet en in de Maas stort. De chauffeur en 20 passagiers komen om. De reisleidster en drie vakantiegangers weten uit de bus te ontsnappen.
10 augustus » De Nederlandse wielrenner Harm Ottenbros wordt in Zolder wereldkampioen wielrennen.
7 september » Eerste optreden van Jethro Tull in Nederland (Concertgebouw Amsterdam).
15 december » Benoeming van Albino Luciani tot patriarch van Venetië.
Dag van overlijden 7 augustus 2014
De temperatuur op 7 augustus 2014 lag tussen 14,2 °C en 23,0 °C en was gemiddeld 18,2 °C. Er was 9,4 mm neerslag gedurende 1,4 uur. Er was 4,8 uur zonneschijn (32%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
22 januari » Uit handen van Herman Van Rompuy, voorzitter van de Europese Raad, neemt voetballer Thorgan Hazard van Zulte Waregem in de AED Studios in Lint de Belgische Gouden Schoen 2013 in ontvangst.
16 april » De VN-Veiligheidsraad biedt bij monde van de Nieuw-Zeelandse oud-voorzitter Colin Keating excuses aan voor de weigering van de raad om te erkennen dat zich in 1994 in Rwanda een volkerenmoord voltrok.
7 mei » Nederland hervat de steun aan Rwanda, laat minister Lilianne Ploumen van Ontwikkelingssamenwerking weten aan de Tweede Kamer. De financiële steun aan het Midden-Afrikaanse land werd medio 2012 opgeschort.
4 september » Zuid-Afrika heeft de dalai lama, de geestelijk leider van de Tibetanen, voor de derde keer in vijf jaar een visum geweigerd.
28 november » Het Kruger National Park begint met de verhuizing van vijfhonderd neushoorns naar veiliger oorden. Het hoopt daarmee te voorkomen dat de dieren ten prooi vallen aan stropers.
28 december » Indonesia AirAsia-vlucht 8501, een Airbus A320 van de Indonesische luchtvaartmaatschappij Indonesia AirAsia met aan boord 155 passagiers en zeven bemanningsleden, verdwijnt van de radar boven de Javazee. Voor de kust van Borneo worden twee dagen later wrakstukken en vervolgens ook lichamen gevonden.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Teilani, "Stamboom Wessel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-wessel/I31595.php : benaderd 18 februari 2026), "Antonia (Tonnie) Aletta Margaretha Hoekstra (1948-2014)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.