Stamboom Waterschoot en De Lepper » Adriana Maria "Jana" Huijbregts (1918-2008)

Persoonlijke gegevens Adriana Maria "Jana" Huijbregts 


Gezin van Adriana Maria "Jana" Huijbregts

Zij is getrouwd met Simon Panjoel.

Zij zijn getrouwd op 7 februari 1953 te Reusel, zij was toen 34 jaar oud.Bron 1

[1996 -] De weduwe woont aan de Bakkerstraat 20 te Reusel.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adriana Maria "Jana" Huijbregts?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adriana Maria "Jana" Huijbregts

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adriana Maria Huijbregts

Adriana Maria Huijbregts
1918-2008

1953

Simon Panjoel
1916-1990


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Adriana Maria "Jana" Huijbregts



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 8 november 1918 lag tussen 5,7 °C en 11,3 °C en was gemiddeld 8,8 °C. Er was 1,6 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
      • 9 april » Letland verklaart zich onafhankelijk.
      • 21 april » De Duitse jachtdriedekker van Manfred von Richthofen (de Rode baron) wordt neergeschoten, waarbij hij om het leven komt.
      • 15 mei » De Finse Burgeroorlog eindigt.
      • 3 juni » Bij Château Thierry aan de Marne stoten de Duitse troepen op de gezamenlijke strijdkrachten van de Verenigde Staten en Frankrijk. Het offensief loopt dood.
      • 6 september » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub General Caballero onder de naam Deportivo Meilicke.
      • 4 november » In Duitsland breekt een opstand uit die een einde maakt aan het keizerrijk, de Novemberrevolutie.
    • De temperatuur op 7 februari 1953 lag tussen -7,3 °C en -0,7 °C en was gemiddeld -5,0 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 1,0 uur. Er was 6,9 uur zonneschijn (73%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1953: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,4 miljoen inwoners.
      • 13 januari » Bij een mijnramp in Escouffiaux nabij Wasmes vallen zeventien doden.
      • 1 februari » Watersnood; Nederlandse, Belgische en Engelse zeedijken breken door bij een stormvloed: 1835 doden.
      • 12 april » Oprichting van de Duitse voetbalclub SG Dynamo Dresden.
      • 7 juni » Oprichting van de Wageningse voetbalclub ONA '53
      • 8 september » Encycliek Fulgens Corona waarin paus Pius XII een Mariajaar afkondigt van december 1953 tot december 1954 tot viering van het eeuwfeest van het dogma van de Onbevlekte Ontvangenis van Maria.
      • 9 oktober » Opening van de Lijnbaan in Rotterdam, de eerste autovrije winkelstraat van Nederland.
    • De temperatuur op 1 maart 2008 lag tussen 7,9 °C en 11,3 °C en was gemiddeld 9,4 °C. Er was 1,9 mm neerslag gedurende 1,2 uur. Er was 4,9 uur zonneschijn (45%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2008: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,4 miljoen inwoners.
      • 17 februari » Kosovo verklaart zich officieel onafhankelijk van Servië.
      • 22 augustus » De Nederlandse vrouwen hockeyploeg wint op de Olympische Spelen van Peking na 24 jaar eindelijk weer goud door in de finale met 2-0 van gastland China te winnen.
      • 11 september » Er ontstaat een grote brand in de Kanaaltunnel. Het duurt 16 uur om de brand te blussen. Pas na zes maanden is de tunnel weer helemaal open
      • 14 september » Twee Somalische medewerkers van het Wereldvoedselprogramma (WFP) worden door gewapende mannen ontvoerd in de buurt van de stad Jowhar.
      • 10 oktober » Martti Ahtisaari, voormalig president van Finland en VN-diplomaat, wint de Nobelprijs voor de vrede.
      • 27 december » Aanvang van het conflict in de Gazastrook.
    • De temperatuur op 6 maart 2008 lag tussen 4,5 °C en 8,8 °C en was gemiddeld 7,4 °C. Er was 1,0 mm neerslag gedurende 3,3 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2008: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,4 miljoen inwoners.
      • 17 februari » Kosovo verklaart zich officieel onafhankelijk van Servië.
      • 28 april » In Hong Kong Disneyland wordt de attractie "It's a small world" geopend.
      • 3 mei » Prinses Margarita trouwt met de jurist Tjalling ten Cate.
      • 12 mei » Een aardbeving in centraal China van 7,5 op de schaal van Richter eist zo'n 50.000 levens.
      • 14 mei » De Belgische toptennisster Justine Henin maakt bekend te stoppen met tennis. Zij won 41 toernooien.
      • 6 november » In Malmö wordt de sport- en evenementenhal Malmö Arena geopend.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1915 » Gustav Fischer, Zwitsers ruiter († 1990)
    • 1915 » Lamberto Gardelli, Italiaans dirigent († 1998)
    • 1916 » Peter Weiss, Duits-Zweeds schrijver, beeldend kunstenaar en graficus († 1982)
    • 1918 » Hermann Zapf, Duits lettertypeontwerper, boekbandontwerper, kalligraaf († 2015)
    • 1919 » Cy Grant, Guyaans acteur († 2010)
    • 1920 » Eugênio de Araújo Sales, Braziliaans kardinaal-aartsbisschop van Rio de Janeiro († 2012)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Huijbregts


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Walter Waterschoot, "Stamboom Waterschoot en De Lepper", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-waterschoot/I7004.php : benaderd 23 februari 2026), "Adriana Maria "Jana" Huijbregts (1918-2008)".