Stamboom Eijsermans » Adriana Maria "Jana" Huijbregts (1918-2008)

Persoonlijke gegevens Adriana Maria "Jana" Huijbregts 


Gezin van Adriana Maria "Jana" Huijbregts

Zij is getrouwd met Simon Panjoel.

Zij zijn getrouwd op 7 februari 1953 te Reusel, zij was toen 34 jaar oud.Bron 1

[1996 -] De weduwe woont aan de Bakkerstraat 20 te Reusel.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adriana Maria "Jana" Huijbregts?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adriana Maria "Jana" Huijbregts

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adriana Maria Huijbregts

Adriana Maria Huijbregts
1918-2008

1953

Simon Panjoel
1916-1990


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 november 1918 lag tussen 5,7 °C en 11,3 °C en was gemiddeld 8,8 °C. Er was 1,6 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
    • 16 januari » De Postcheque- en Girodienst wordt gestart.
    • 19 maart » Het Amerikaanse Congres stelt de tijdzones vast, en keurt de zomertijd goed.
    • 6 juni » slag bij het Belleaubos Gunnery Sgt. Dan Daley spreekt zijn bekende quote uit: ‘C’mon you sons-of-bitches, do you want to live forever?’
    • 6 september » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub General Caballero onder de naam Deportivo Meilicke.
    • 12 november » Nederland verleent asiel aan de gevluchte Duitse keizer Wilhelm II.
    • 9 december » Oprichting van de Finse Nationale Coalitiepartij.
  • De temperatuur op 7 februari 1953 lag tussen -7,3 °C en -0,7 °C en was gemiddeld -5,0 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 1,0 uur. Er was 6,9 uur zonneschijn (73%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1953: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,4 miljoen inwoners.
    • 1 februari » De Nederlandse schaatser Kees Broekman wordt in Hamar Europees schaatskampioen.
    • 26 maart » Jonas Salk maakt het bestaan van zijn vaccin tegen polio wereldkundig.
    • 29 april » Verheffing van het Rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Denemarken tot Bisdom Kopenhagen.
    • 11 augustus » De eerste paal wordt geslagen voor een gemeentelijke was-, bad- en zweminrichting aan het Marnixplein in Amsterdam.
    • 9 november » Cambodja wordt onafhankelijk van Frankrijk.
    • 9 december » General Electric kondigt aan dat alle communistische medewerkers zullen worden ontslagen.
  • De temperatuur op 1 maart 2008 lag tussen 7,9 °C en 11,3 °C en was gemiddeld 9,4 °C. Er was 1,9 mm neerslag gedurende 1,2 uur. Er was 4,9 uur zonneschijn (45%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2008: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,4 miljoen inwoners.
    • 19 februari » Fidel Castro kondigt zijn aftreden aan als president van Cuba.
    • 21 februari » Een twintigtal Vlaamse linkse intellectuelen houdt onder de naam Gravensteengroep een pleidooi voor onafhankelijkheid van Vlaanderen.
    • 15 juni » Kosovo heeft voor het eerst in zijn geschiedenis een eigen grondwet. President Fatmir Sejdiu stelt de grondwet officieel in werking.
    • 11 oktober » Op station Gouda botsen een omgeleide Thalys-trein en de intercity Den Haag - Groningen tegen elkaar waardoor het treinverkeer rond Gouda wordt gestremd.
    • 2 november » Lewis Hamilton wordt wereldkampioen Formule 1 met 1 punt verschil op Felipe Massa.
    • 19 december » Het Belgische kabinet Leterme I valt vanwege het Fortis-dossier.
  • De temperatuur op 6 maart 2008 lag tussen 4,5 °C en 8,8 °C en was gemiddeld 7,4 °C. Er was 1,0 mm neerslag gedurende 3,3 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2008: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,4 miljoen inwoners.
    • 13 mei » Een hindoetempel wordt aangevallen door islamitische terroristen. 63 doden en 216 gewonden.
    • 8 augustus » Openingsceremonie van de Olympische Zomerspelen in Peking.
    • 20 augustus » Usain Bolt loopt tijdens de Olympische Zomerspelen in Peking een wereldrecord op de 200 m: 19,30 s.
    • 21 augustus » Titelverdediger Amerika wint het vierde olympische voetbaltoernooi voor vrouwen door Brazilië in de finale met 1-0 te verslaan.
    • 2 november » Lewis Hamilton wordt wereldkampioen Formule 1 met 1 punt verschil op Felipe Massa.
    • 6 december » Het doodschieten van een 15-jarige jongen door de politie in Athene luidt het begin in van de Griekse decemberrellen van 2008.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1915 » Gustav Fischer, Zwitsers ruiter († 1990)
  • 1915 » Lamberto Gardelli, Italiaans dirigent († 1998)
  • 1916 » Peter Weiss, Duits-Zweeds schrijver, beeldend kunstenaar en graficus († 1982)
  • 1918 » Hermann Zapf, Duits lettertypeontwerper, boekbandontwerper, kalligraaf († 2015)
  • 1919 » Cy Grant, Guyaans acteur († 2010)
  • 1920 » Eugênio de Araújo Sales, Braziliaans kardinaal-aartsbisschop van Rio de Janeiro († 2012)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Huijbregts


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I394053.php : benaderd 27 december 2025), "Adriana Maria "Jana" Huijbregts (1918-2008)".