Stamboom Warmerdam » Agatha Oostdam (1886-1935)

Persoonlijke gegevens Agatha Oostdam 

Bron 1

Gezin van Agatha Oostdam

Zij is getrouwd met Theodorus Wilhelmus Cornelis Jonkheer.Bron 2

Theodorus Wilhelmus Cornelis Jonkheer is bij zijn huwelijk 24 jaar
Agatha Oostdam is bij haar huwelijk 22 jaar
Huwelijksakte
Aktenummer 7

Zij zijn getrouwd op 20 mei 1908 te Gemeente Noordwijkerhout, Zuid-Holland, Nederland, zij was toen 22 jaar oud.

bron: wiewaswie.nl

Gebeurtenis (Death of Spouse).


Notities over Agatha Oostdam

Overlijdensakte


Aktenummer 49


Overleden om 17.30uur


Getuigen:


Johannes Rusman (aanspreker)


 


 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Agatha Oostdam?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Agatha Oostdam

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Agatha Oostdam


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Wiewaswie, via https://www.wiewaswie.nl/personen-zoeken...
      Overledene:
      Agatha Oostdam
      Geboorteplaats:
      Noordwijkerhout
      Leeftijd:
      49 jaar
      Woonplaats:
      Hillegom
      Beroep:
      zonder
      Vader:
      Theodorus Oostdam
      Moeder:
      Geertje Warmerdam
      Relatie:
      Theodorus Wilhelmus Cornelis Jonkheer
      Gebeurtenis:
      Overlijden
      Datum:
      maandag 23 september 1935
      Gebeurtenisplaats:
      Hillegom
      Documenttype:
      BS Overlijden
      Erfgoedinstelling:
      Erfgoed Leiden en OmstrekenErfgoed Leiden en Omstreken
      Plaats instelling:
      Leiden
      Collectiegebied:
      Zuid-Holland
      Archief:
      831A
      Registratienummer:
      47
      Aktenummer:
      49
      Registratiedatum:
      1935
      Akteplaats:
      Hillegom
      Collectie:
      Archiefnaam: Beschrijvingen, Deel: 47, Periode: 1933-1937
      Boek:
      Overlijden 1933-1937.
    2. Wiewaswie, via https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/66762...
      BS Huwelijk met Theodorus Wilhelmus Cornelis Jonkheer
      Bruidegom
      Theodorus Wilhelmus Cornelis Jonkheer
      Beroep
      bloemist
      Geboortedatum
      21-09-1883
      Geboorteplaats
      Hillegom
      Leeftijd
      24 jaar
      Bruid
      Agatha Oostdam
      Beroep
      zonder
      Geboortedatum
      13-05-1886
      Geboorteplaats
      Noordwijkerhout
      Leeftijd
      22 jaar
      Vader van de bruidegom
      Cornelis Jonkheer
      Moeder van de bruidegom
      Huberta Maria de Wildt
      Vader van de bruid
      Theodorus Oostdam
      Moeder van de bruid
      Geertje Warmerdam
      Gebeurtenis
      Huwelijk
      Datum
      20-05-1908
      Gebeurtenisplaats
      Noordwijkerhout
      Documenttype
      BS Huwelijk
      Erfgoedinstelling
      Erfgoed Leiden en Omstreken
      Collectiegebied
      Zuid-Holland
      Archief
      0953
      Registratienummer
      30
      Aktenummer
      7
      Registratiedatum
      20-05-1908
      Akteplaats
      Noordwijkerhout
      Collectie
      Archiefnaam: Archief van de ambtenaar van de burgerlijke stand, Deel: 30, Periode: 1901-1910
      Boek
      Huwelijken, 1901-1910
      Opmerking
      Jaar: 1908
      Inventarisnummer 30 van archiefnummer 0953 in Archieven

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 13 mei 1886 lag rond de 17,3 °C. Er was 8 mm neerslag. De winddruk was 12 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 74 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 85%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 22 maart » Eerste Belgische auteurswet.
      • 8 april » De Duitser Carl Gassner verkrijgt octrooi op de droge zinkbatterij.
      • 2 mei » Ericus Gerhardus Verkade opent de stoom-, brood- en beschuitfabriek 'De Ruyter'.
      • 28 oktober » Het Vrijheidsbeeld in New York wordt ingehuldigd.
      • 31 oktober » Opening van de Dom Luis I-brug in de Portugese stad Porto.
      • 29 december » Zaligverklaring van 54 Engelse martelaren, onder wie John Fisher en Thomas More.
    • De temperatuur op 20 mei 1908 lag tussen 8,8 °C en 17,3 °C en was gemiddeld 13,3 °C. Er was 11,9 uur zonneschijn (75%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
      • 1 februari » Koning Karel I van Portugal en de kroonprins Lodewijk Filips, hertog van Braganza worden in Lissabon vermoord door republikeinen.
      • 8 maart » In New York staken de naaisters voor de achturige werkdag en voor het vrouwenkiesrecht.
      • 1 mei » Oprichting van de IJslandse voetbalclub Fram Reykjavík.
      • 10 juli » Heike Kamerlingh Onnes maakt voor het eerst helium vloeibaar.
      • 12 juli » Noorwegen en Zweden spelen beide de allereerste officiële interland uit hun geschiedenis. Het onderlinge vriendschappelijke duel in Göteborg eindigt in een 11-3 overwinning voor Zweden.
      • 20 juli » De Amerikaanse zwemmer Charles Daniels scherpt bij de Olympische Spelen in Londen het wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.05,6. Het oude (en eerste) record op het koningsnummer stond sinds 3 december 1905 op naam van de Hongaar Zoltán Halmay.
    • De temperatuur op 23 september 1935 lag tussen 8,4 °C en 16,1 °C en was gemiddeld 12,8 °C. Er was 6,1 mm neerslag gedurende 1,7 uur. Er was 7,8 uur zonneschijn (64%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
      • 27 januari » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de zevende keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 3-0 te winnen van Argentinië.
      • 20 februari » De Noorse onderzoekster Caroline Mikkelsen betreedt als eerste vrouw het zuidpoolgebied.
      • 16 maart » Adolf Hitler geeft opdracht tot herbewapening van Duitsland, in strijd met het Verdrag van Versailles.
      • 18 april » Bij de Provinciale Staten-verkiezingen behaalt de NSB 7,9 procent van de stemmen. In Den Haag scoort de partij van Anton Mussert zelfs 12 procent.
      • 11 augustus » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Club Sportivo Trinidense.
      • 3 oktober » Het Italiaanse leger van dictator Mussolini valt het keizerrijk van Haile Selassie, Abessinië, binnen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Oostdam

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Oostdam.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Oostdam.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Oostdam (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Warmerdam is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Marielle Schmidt, "Stamboom Warmerdam", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-warmerdam/I1727.php : benaderd 5 februari 2026), "Agatha Oostdam (1886-1935)".