Stamboom Vroom, mijn familie uit de provincie Groningen en vele aangehuwde verwanten. » Albertus Antonius Kleisman (1881-1966)

Persoonlijke gegevens Albertus Antonius Kleisman 


Gezin van Albertus Antonius Kleisman

Hij is getrouwd met Johanna Hendrika Amelink.

Zij zijn getrouwd op 3 november 1905 te Lonneker, hij was toen 23 jaar oud.Bron 2

Ouders bruidegom: Gradus Kleisman, Landbouwer en Gezina Oude Nijhuis

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Albertus Antonius Kleisman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Lonneker. Burgerlijkestand Aktenr. 372
  2. Lonneker. Burgerlijkestand Aktenr.86

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 december 1881 lag rond de 4,9 °C. Er was 3 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 97%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
  • In het jaar 1881: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 3 maart » De Nederlandse koning Willem III kondigt een nieuw Wetboek van Strafrecht af
    • 1 juni » Eerste Nederlandse openbare telefoonnetwerk wordt in gebruik genomen.
    • 4 juni » De Brabantse Lijn, de spoorlijn die Tilburg met Nijmegen verbindt, wordt geopend.
    • 23 juli » De Internationale Gymnastiekfederatie wordt opgericht in Luik.
    • 24 augustus » M. Brandt Corstius van de Vereeniging tot Veredeling van het Volksvermaak opent Openbare Speeltuin No. 2 aan het Marnixplein in Amsterdam.
    • 8 december » Het Ringtheater te Wenen brandt af (zie Ringtheaterbrand).
  • De temperatuur op 12 april 1966 lag tussen 3,2 °C en 8,4 °C en was gemiddeld 5,4 °C. Er was 1,8 mm neerslag gedurende 3,4 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 14 april 1965 tot 22 november 1966 was er in Nederland het kabinet Cals met als eerste minister Mr. J.M.L.Th. Cals (KVP).
  • Van 22 november 1966 tot 5 april 1967 was er in Nederland het kabinet Zijlstra met als eerste minister Prof. dr. J. Zijlstra (ARP).
  • In het jaar 1966: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,4 miljoen inwoners.
    • 14 februari » De laatste interlokale tram van Nederland tussen Hellevoetsluis en Spijkenisse is door de directie van de Rotterdamsche Tramweg Maatschappij opgeheven.
    • 28 februari » De Cavern Club in Liverpool, waar de Beatles hun carrière begonnen, gaat failliet.
    • 30 april » Jean Stablinski uit Frankrijk wint de allereerste editie van Nederlands enige wielerklassieker, de Amstel Gold Race.
    • 29 mei » In Mexico-Stad wordt het Aztekenstadion officieel in gebruik genomen.
    • 4 augustus » Loebas Oosterbeek richt de Vereniging van Dienstplichtige Militairen (VVDM) op.
    • 13 december » Ten zuidoosten van Amsterdam wordt de eerste paal voor een nieuwe wijk geslagen: de Bijlmermeer.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia

  • 1959 » Willy Lauwers (22), Belgisch wielrenner
  • 1962 » Ron Flockhart (38), Schots autocoureur
  • 1963 » Felix Manalo (76), Filipijns geestelijk leider Iglesia ni Cristo
  • 1963 » Hans van Sweeden (24), Nederlands componist, acteur, dichter en danser
  • 1966 » Chris Soumokil (60), president van de Republik Maluku Selatan
  • 1971 » Igor Tamm (75), Sovjet-Russisch natuurkundige en Nobelprijswinnaar

Over de familienaam Kleisman

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kleisman.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kleisman.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kleisman (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J.H. Vroom, "Stamboom Vroom, mijn familie uit de provincie Groningen en vele aangehuwde verwanten.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vroom/I3777.php : benaderd 13 maart 2026), "Albertus Antonius Kleisman (1881-1966)".