Stamboom Voorhaar » Feijtus Hogenbirk (± 1888-1953)

Persoonlijke gegevens Feijtus Hogenbirk 


Gezin van Feijtus Hogenbirk

Hij is getrouwd met Jannigje Fürster.

Zij zijn getrouwd op 16 april 1915 te Gorinchem.Bron 4


Kind(eren):

  1. Marretje Hogenbirk  ± 1915-
  2. Teuntje Hogenbirk  ± 1917-2001
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Feijtus Hogenbirk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Feijtus Hogenbirk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Feijtus Hogenbirk



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Regionaal Archief Gorinchem - Noord-Hollands Archief
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. Regionaal Archief Gorinchem

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 april 1915 lag tussen 3,4 °C en 14,7 °C en was gemiddeld 9,6 °C. Er was 1,0 mm neerslag. Er was 9,3 uur zonneschijn (67%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
    • 17 januari » In Amsterdam wordt het Antoni van Leeuwenhoek Ziekenhuis gesticht, ten behoeve van kankerpatiënten.
    • 24 april » De Armeense Genocide begint.
    • 3 mei » Rome zegt het drievoudig bondgenootschap met Duitsland en Oostenrijk-Hongarije op en verklaart op 23 mei de oorlog aan de Donaumonarchie.
    • 24 mei » Italië verklaart de Oostenrijk-Hongaarse Dubbelmonarchie de oorlog.
    • 1 juli » Oprichting van de Luxemburgse voetbalclub Avenir Beggen.
    • 28 september » Britse troepen verslaan de Turken bij Kout-El-Mara in Mesopotamië.
  • De temperatuur op 30 juni 1953 lag tussen 16,4 °C en 28,4 °C en was gemiddeld 22,8 °C. Er was 10,9 uur zonneschijn (65%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1953: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,4 miljoen inwoners.
    • 25 maart » Oprichting van het Aartsbisdom Nairobi in Kenia, en benoeming van John Joseph McCarthy tot aartsbisschop van Nairobi.
    • 26 maart » Jonas Salk maakt het bestaan van zijn vaccin tegen polio wereldkundig.
    • 7 april » Dag Hammarskjöld wordt gekozen tot secretaris-generaal van de VN.
    • 8 september » Encycliek Fulgens Corona waarin paus Pius XII een Mariajaar afkondigt van december 1953 tot december 1954 tot viering van het eeuwfeest van het dogma van de Onbevlekte Ontvangenis van Maria.
    • 25 oktober » Voor de eerste keer wordt een voetbalwedstrijd uitgezonden op de Nederlandse televisie. Voor de rechten van Nederland-België betaalt de NTS vijfhonderd gulden aan de KNVB. Nederland telt dertigduizend televisietoestellen.
    • 20 november » De Amerikaanse testpiloot Scott Crossfield vliegt als eerste tweemaal zo snel als het geluid.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Hogenbirk


De publicatie Stamboom Voorhaar is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan Voorhaar, "Stamboom Voorhaar", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-voorhaar/I23461.php : benaderd 7 februari 2026), "Feijtus Hogenbirk (± 1888-1953)".