Stamboom Vlastra » Pleuntje Schutter (1889-????)

Persoonlijke gegevens Pleuntje Schutter 

  • Zij is geboren in het jaar 1889 in oud beijerland.
  • Een kind van Dirk Schutter en Maggeltje Edel
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 1 augustus 2021.

Gezin van Pleuntje Schutter

Zij is getrouwd met Cornelis van Bijsterveld.

Zij zijn getrouwd op 29 juli 1910 te oud beijerland, zij was toen 21 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pleuntje Schutter?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Pleuntje Schutter

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Pleuntje Schutter

Pleuntje Schutter
1889-????

1910

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. bs oud beijerland; huwelijken 1910; akte 31

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 juli 1910 lag tussen 10,0 °C en 20,0 °C en was gemiddeld 16,1 °C. Er was 0,7 mm neerslag. Er was 6,9 uur zonneschijn (44%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 6 mei » George V wordt koning van Groot-Brittannië en Ierland na de dood van zijn vader Eduard VII.
    • 15 mei » Oprichting van de Duitse sportclub FC St. Pauli uit Hamburg.
    • 31 mei » Oprichting van de Unie van Zuid-Afrika.
    • 24 juni » Japan valt Korea binnen.
    • 1 september » Opening van het Ninian Park in Cardiff.
    • 5 oktober » Portugal wordt een republiek na een coup tegen koning Emanuel II.

Over de familienaam Schutter

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Schutter.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Schutter.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Schutter (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Vlastra is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
L. Vlastra, "Stamboom Vlastra", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vlastra/I97346.php : benaderd 31 januari 2026), "Pleuntje Schutter (1889-????)".