Stamboom Vlastra » Regnerus Johannes Huitema (1905-)

Persoonlijke gegevens Regnerus Johannes Huitema 


Gezin van Regnerus Johannes Huitema

Hij is getrouwd met Afra Maria Engwerda.

Zij zijn getrouwd op 7 mei 1931 te Lemsterland, hij was toen 26 jaar oud.Bron 1


Notities over Regnerus Johannes Huitema

beroep veehouder

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Regnerus Johannes Huitema?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Regnerus Johannes Huitema

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Regnerus Johannes Huitema

Taeke Huitema
1880-????
Meintje Sterk
1880-????

Regnerus Johannes Huitema
1905-????

1931

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. bs lemsterland; huwelijken 1931; akte 7

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 mei 1931 lag tussen 9,2 °C en 12,6 °C en was gemiddeld 11,0 °C. Er was 55,2 mm neerslag gedurende 10,9 uur. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1931: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,9 miljoen inwoners.
    • 1 maart » Japan installeert ex-keizer Puyi van China als staatshoofd van de marionettenstaat Mantsjoekwo.
    • 12 mei » Het bevroren lichaam van Alfred Wegener wordt op Groenland teruggevonden.
    • 13 mei » Verkiezing van Paul Doumer tot president van Frankrijk.
    • 16 oktober » Benoeming van Angelo Roncalli tot apostolisch delegaat in Bulgarije.
    • 2 november » DuPont produceert als eerste synthetisch rubber.
    • 5 december » Christus Verlosserkathedraal in Moskou wordt verwoest door een order van Jozef Stalin.

Over de familienaam Huitema

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Huitema.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Huitema.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Huitema (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Vlastra is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
L. Vlastra, "Stamboom Vlastra", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vlastra/I86789.php : benaderd 3 maart 2026), "Regnerus Johannes Huitema (1905-)".