Stamboom Vlastra » Kerst Willem van Hingst van der Sluis

Persoonlijke gegevens Kerst Willem van Hingst van der Sluis 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 6 maart 2020.

Gezin van Kerst Willem van Hingst van der Sluis

Hij is getrouwd met Cornelia Reichart.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Kerst Willem van Hingst van der Sluis?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Kerst Willem van Hingst van der Sluis

Kerst Willem van Hingst van der Sluis



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Hingst van der Sluis


De publicatie Stamboom Vlastra is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
L. Vlastra, "Stamboom Vlastra", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vlastra/I71833.php : benaderd 24 februari 2026), "Kerst Willem van Hingst van der Sluis".