Stamboom Vlastra » Geertruida Wilhelmina Matla (1906-1908)

Persoonlijke gegevens Geertruida Wilhelmina Matla 


Gezin van Geertruida Wilhelmina Matla

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geertruida Wilhelmina Matla?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Geertruida Wilhelmina Matla

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Geertruida Wilhelmina Matla


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. bs den haag; geboorten 1906; akte 5154
  2. bs den haag; overlijden 1908; akte 3317

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 20 september 1906 lag tussen 9,8 °C en 15,1 °C en was gemiddeld 12,4 °C. Er was 1,1 mm neerslag. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 1 februari » In Rotterdam wordt de korfbalclub RSC Velox opgericht.
    • 10 maart » In het Franse Courrières komen bij een grote mijnramp 1100 mijnwerkers om.
    • 18 april » San Francisco wordt getroffen door een zware aardbeving.
    • 22 september » Oprichting Wassenaarse hockeyclub HGC.
    • 6 december » De Britse overheid verleent zelfbestuur aan de vroegere boerenrepubliek Transvaal.
    • 23 december » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Atlántida Sport Club.
  • De temperatuur op 6 november 1908 lag tussen -4,4 °C en 5,6 °C en was gemiddeld 1,7 °C. Er was 5,4 uur zonneschijn (58%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
    • 30 juni » In Toengoeska (nu Kraj Krasnojarsk) in Siberië vindt een ongekend krachtige explosie plaats, waarvan de oorzaak nooit is opgehelderd.
    • 13 juli » Vrouwen doen voor het eerst mee aan de moderne Olympische Spelen.
    • 19 juli » Oprichting in Manchester van de wereldzwembond Fédération Internationale de Natation Amateur (FINA).
    • 19 juli » Oprichting van Rotterdamse voetbalclub Feijenoord.
    • 17 september » Een Wright Flyer stort neer in Virginia, waarbij de passagier omkomt en piloot Orville Wright gewond raakt. Dit is het eerste vliegtuigongeluk in de moderne luchtvaart.
    • 28 december » In Messina (Italië) vallen als gevolg van een aardbeving en een tsunami meer dan 100.000 doden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1898 » Josefa Llanes-Escoda, Filipijns maatschappelijk werkster, oorlogsheld en suffragette († 1945)
  • 1899 » Leo Strauss, Amerikaans filosoof († 1973)
  • 1900 » Willem Visser 't Hooft, Nederlands theoloog en eerste secretaris-generaal van de Wereldraad van Kerken († 1985)
  • 1905 » Abe Coleman, Pools-Amerikaans professioneel worstelaar († 2007)
  • 1914 » Francis Steinmetz, Nederlands militair († 2006)
  • 1914 » Marcel Kint, Belgisch wielrenner († 2002)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Matla

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Matla.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Matla.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Matla (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Vlastra is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
L. Vlastra, "Stamboom Vlastra", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vlastra/I33585.php : benaderd 24 februari 2026), "Geertruida Wilhelmina Matla (1906-1908)".