Stamboom Vlastra » Apolonia Maria Kokken (1879-????)

Persoonlijke gegevens Apolonia Maria Kokken 


Gezin van Apolonia Maria Kokken

Zij is getrouwd met Antonius Josephus Daamen.

Zij zijn getrouwd op 21 september 1899 te den haag, zij was toen 20 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. Cornelis Daamen  1910-1982

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Apolonia Maria Kokken?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Apolonia Maria Kokken

Apolonia Maria Kokken
1879-????

1899

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. bs den haag; huwelijken 1899; akte

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 januari 1879 lag rond de 2,4 °C. Er was 0.1 mm neerslag. De winddruk was 5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
  • In het jaar 1879: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 22 januari » De Zoeloes verslaan de Britten in de Slag bij Isandlwana.
    • 3 februari » Joseph Swan demonstreert de eerste gloeilamp met een gloeidraad van koolstof.
    • 19 april » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC St. Gallen.
    • 15 september » In Haarlem wordt de eerste voetbalclub van Nederland opgericht, door de 14-jarige Pim Mulier. Hij noemt de club HFC, de Haarlemsche Football Club.
    • 21 oktober » Eerste demonstratie van de gloeilamp door Thomas Edison.
    • 31 december » Thomas Edison laat rondom een park tientallen gloeilampen branden als feestversiering en demonstreert daarmee zijn nieuwste uitvinding: het elektrisch licht.
  • De temperatuur op 21 september 1899 lag rond de 15,8 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 59%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1899: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Einde van de Spaanse overheersing in Cuba.
    • 1 januari » Queens en Staten Island gaan samen met New York.
    • 17 januari » De Verenigde Staten annexeren Wake in de Stille Oceaan.
    • 14 maart » Terugkeer van de Belgica, het expeditieschip waarmee Adrien de Gerlache het Zuidpoolgebied verkende.
    • 27 april » William Middlebrook De uitvinding van de paperclip (eerste patentaanvraag voor paperclipmachine).
    • 16 december » Engelse immigranten richten de Italiaanse voetbalclub AC Milan op.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Kokken

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kokken.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kokken.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kokken (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Vlastra is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
L. Vlastra, "Stamboom Vlastra", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vlastra/I27239.php : benaderd 15 maart 2026), "Apolonia Maria Kokken (1879-????)".