Stamboom Vlastra » Aaltje Cornelia Cornelis Hoekstra (1899-1993)

Persoonlijke gegevens Aaltje Cornelia Cornelis Hoekstra 


Gezin van Aaltje Cornelia Cornelis Hoekstra

Zij is getrouwd met Theunis Hendriks de Boer.

Zij zijn getrouwd op 3 oktober 1918 te schiermonnikoog, zij was toen 19 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aaltje Cornelia Cornelis Hoekstra?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Aaltje Cornelia Cornelis Hoekstra

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Aaltje Cornelia Cornelis Hoekstra

Jan Hoekstra
1840-1900

Aaltje Cornelia Cornelis Hoekstra
1899-1993

1918

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. bs rotterdam; geboorten 1899; acte 383
  2. burgerlijke stand acte 6

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 januari 1899 lag rond de 3,4 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 90%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1899: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Inauguratie van Emilio Aguinaldo als president van de Constitutionele Republiek der Filipijnen.
    • 12 februari » Ondertekening van het Duits-Spaans Verdrag, waarbij de Carolinen en de Noordelijke Marianen door Spanje worden verkocht aan Duitsland.
    • 21 september » Oprichting van de Duitse voetbalclub SV Stuttgarter Kickers.
    • 22 september » Oprichting Rotterdamse hockeyclub HV Victoria.
    • 4 december » In Madison Square Garden in New York wordt de eerste officiële zesdaagse-wielerwedstrijd verreden
    • 16 december » Engelse immigranten richten de Italiaanse voetbalclub AC Milan op.
  • De temperatuur op 3 oktober 1918 lag tussen 9,1 °C en 13,6 °C en was gemiddeld 11,2 °C. Er was 0,1 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
    • 17 maart » Bij het Overijsselse plaatsje Buurse wordt voor het eerst in Nederland zout aangeboord.
    • 10 november » Wilhelm Groener sluit met de nieuwe rijkskanselier Friedrich Ebert het zgn. "Ebert-Groener-pact".
    • 11 november » De Britse regering erkent de onafhankelijkheid van Letland.
    • 16 november » De Democratische Republiek Hongarije wordt uitgeroepen
    • 4 december » De Amerikaanse president Woodrow Wilson vaart naar Versailles voor de vredesbesprekingen van de Eerste Wereldoorlog. Hij is hiermee de eerste Amerikaanse president die naar het buitenland reist terwijl hij in functie is.
    • 9 december » Oprichting van de Finse Nationale Coalitiepartij.
  • De temperatuur op 22 juli 1993 lag tussen 9,2 °C en 19,7 °C en was gemiddeld 15,0 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 1,4 uur. Er was 7,1 uur zonneschijn (44%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1993: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,2 miljoen inwoners.
    • 6 januari » Zwemster Franziska van Almsick brengt in Shanghai het wereldrecord op de 100 meter vrije slag kortebaan (25 meter) op 53,46.
    • 26 januari » De Europese Gemeenschap schort de ontwikkelingshulp aan Togo op uit protest tegen het bloedig neerslaan van een betoging tegen de regering in de hoofdstad Lomé, waarbij ten minste zestien doden vielen.
    • 30 januari » Voetballer Erik Tammer maakt namens sc Heerenveen drie doelpunten in negen minuten in het duel tegen Helmond Sport.
    • 24 april » Rolf Järmann wint de 28e editie van Nederlands enige wielerklassieker, de Amstel Gold Race.
    • 17 juli » Ruud Lubbers is de langstzittende premier uit de Nederlandse geschiedenis.
    • 30 december » Israël en het Vaticaan komen overeen elkaar te erkennen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Hoekstra

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hoekstra.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hoekstra.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hoekstra (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Vlastra is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
L. Vlastra, "Stamboom Vlastra", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vlastra/I20237.php : benaderd 15 februari 2026), "Aaltje Cornelia Cornelis Hoekstra (1899-1993)".