Stamboom Vermoolen/Vermolen » Gerarda Johanna "Grada" Vermolen (1895-1971)

Persoonlijke gegevens Gerarda Johanna "Grada" Vermolen 


Gezin van Gerarda Johanna "Grada" Vermolen

Zij is getrouwd met Pieter Verwei.

Zij zijn getrouwd op 18 februari 1925 te Utrecht, zij was toen 29 jaar oud.Bron 4

Getuigen zijn Antonie van Leeuwen, condiërge, 51 jaar en Albertus Feenstra, bode, 39 jaar, beiden wonende te Utrecht.

Notities over Gerarda Johanna "Grada" Vermolen

Kinderen niet vermeld. Vrouwelijke tak.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerarda Johanna "Grada" Vermolen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerarda Johanna "Grada" Vermolen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Gerarda Johanna "Grada" Vermolen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerarda Johanna Vermolen

Aaltje Kopier
1821-1896

Gerarda Johanna Vermolen
1895-1971

1925

Pieter Verwei
1890-1973


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. BS Hagestein, aktenummer 7
    2. Bidprent
    3. Henny KÖHLER, Koningshof 59, Harmelen; www.geneanet.org
    4. BS Utrecht, aktenummer 115

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 5 maart 1895 lag rond de -3,3 °C. Er was 0.1 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 93%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • In het jaar 1895: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 13 februari » De gebroeders Lumière verkrijgen in Parijs patent op hun cinematograaf.
      • 16 april » Hockey en Bandy Club "Haarlem & Omstreken" wordt opgericht, een van de voorlopers van het huidige HC Bloemendaal.
      • 25 mei » Iers toneelschrijver en dichter Oscar Wilde wordt schuldig bevonden aan sodomie en moet voor twee jaar de gevangenis in.
      • 19 juni » In Valparaíso wordt de Chileense voetbalbond ("Federación de Fútbol de Chile") opgericht.
      • 26 juli » Huwelijk van Marie Sklodowska en Pierre Curie.
      • 23 december » In Amsterdam wordt de Bouwonderneming Jordaan NV opgericht, een experiment om te zien of het mogelijk is om de erbarmelijke leefomstandigheden van de arbeidersklasse in de volkswijk de Jordaan te verbeteren zonder overheidssteun.
    • De temperatuur op 18 februari 1925 lag tussen 2,3 °C en 6,0 °C en was gemiddeld 4,0 °C. Er was 7,1 mm neerslag. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
      • 14 maart » John Jacobs, Engels golfspeler († 2017)
      • 19 juli » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Ternana Calcio.
      • 21 juli » In Dayton Tennessee, wordt middelbareschoolleraar biologie John T. Scopes schuldig bevonden aan het onderwijzen van de evolutietheorie in zijn klas. Hij krijgt een boete van $100.
      • 2 augustus » Conrad Hilton opent in Dallas, Texas het eerste Hilton-hotel.
      • 20 september » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Independiente Foot-Ball Club.
      • 24 december » Benito Mussolini krijgt alle macht in Italië.
    • De temperatuur op 18 november 1971 lag tussen 1,5 °C en 11,7 °C en was gemiddeld 6,5 °C. Er was 15,7 mm neerslag gedurende 15,7 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel I met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
    • In het jaar 1971: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,1 miljoen inwoners.
      • 27 februari » De eerste abortuskliniek van Nederland (het Mildredhuis in Arnhem) start met het uitvoeren van abortus provocatus.
      • 16 juni » Voetbalvereniging G.V.A.V. verandert haar naam in FC Groningen.
      • 3 september » Qatar wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.
      • 10 september » Zwemmer Mark Spitz uit de Verenigde Staten brengt in Minsk zijn eigen wereldrecord op de 200 meter vrije slag op 1.53,5.
      • 27 november » Na een mislukte vlucht crasht de lander van de Mars 2, de Sovjet-Russische onbemande ruimtevlucht naar Mars, op de planeet. Het is het eerste door mensen vervaardigde voorwerp dat de oppervlakte van Mars bereikt.
      • 16 december » Pakistan capituleert; waarna de volgende dag Bangladesh wordt opgericht.
    • De temperatuur op 22 november 1971 lag tussen 1,0 °C en 4,7 °C en was gemiddeld 2,8 °C. Er was 8,0 mm neerslag gedurende 8,0 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel I met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
    • In het jaar 1971: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,1 miljoen inwoners.
      • 9 maart » Een geplande staatsgreep in Turkije van generaal Cemal Madanoglu wordt in de kiem gesmoord als zijn collega Muhsin Batur het plan verraadt aan premier Süleyman Demirel en de Turkse inlichtingen- en veiligheidsdienst.
      • 6 april » Platenmaatschappij Rolling Stones Records gaat van start.
      • 19 april » De Sovjet-Unie lanceert de Saljoet 1, het eerste Russische ruimtestation.
      • 29 april » De eerste tv-uitzending van Op losse groeven, gepresenteerd door Chiel Montagne.
      • 18 mei » Opening van sport- en evenementenhal Scandinavium in de Zweedse stad Göteborg.
      • 17 oktober » Zaligverklaring van Maximiliaan Kolbe (1894-1941), Pools priester en martelaar in Auschwitz, door Paus Paulus VI.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1888 » Friedrich Winkler, Duits kunsthistoricus en museumdirecteur († 1965)
    • 1894 » Josep Maria de Sagarra i de Castellarnau, Catalaans dichter, romanschrijver, dramaturg, journalist en vertaler († 1961)
    • 1897 » Song Meiling, Chinees echtgenote van politicus Chiang Kai-shek († 2003)
    • 1898 » Misao Okawa, Japans honderdplusser, de oudste erkende levende mens ter wereld († 2015)
    • 1898 » Zhou Enlai, Chinees premier († 1976)
    • 1899 » Jozef Cleymans, Belgisch priester († 1938)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Vermolen

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vermolen.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vermolen.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vermolen (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    D. Dijst, "Stamboom Vermoolen/Vermolen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vermoolen/I442.php : benaderd 1 januari 2026), "Gerarda Johanna "Grada" Vermolen (1895-1971)".