Stamboom Verbree » Elisabeth Wijmpje (Liesbeth) VERBREE (1916-2002)

Persoonlijke gegevens Elisabeth Wijmpje (Liesbeth) VERBREE 


Gezin van Elisabeth Wijmpje (Liesbeth) VERBREE

(1) Zij is getrouwd met Petrus Jacobus HAAGEN.

Zij zijn getrouwd op 21 juli 1937 te Muiden, zij was toen 21 jaar oud.

Weesper Courant 9/7/1937

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Het echtpaar is in 1964 gescheiden.


(2) Zij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd voor 1966.


Notities over Elisabeth Wijmpje (Liesbeth) VERBREE


Woonde in Naarden (1949)
4 kinderen (Haagen) (2 overleden voor 2002)
Woonde (2002)
Elkshove 36
1862 EG Bergen
+++
Woonde (1966)
Bergerweg 4
Bergen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth Wijmpje (Liesbeth) VERBREE?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Elisabeth Wijmpje (Liesbeth) VERBREE

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabeth Wijmpje (Liesbeth) VERBREE

Jan VERBREE
1883-1949

Elisabeth Wijmpje (Liesbeth) VERBREE
1916-2002

(1) 1937
(2) < 1966
(Niet openbaar)

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 19 maart 1916 lag tussen 5,9 °C en 18,3 °C en was gemiddeld 12,4 °C. Er was 3,6 uur zonneschijn (30%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
      • 13 januari » Door een zware storm breekt de Zuiderzeedijk op drie plaatsen door.
      • 21 februari » Frankrijk - begin van de Slag om Verdun.
      • 27 juni » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club de Deportes Green Cross.
      • 20 augustus » Oprichting van de Chileense voetbalclub Ñublense.
      • 12 oktober » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub Club América.
      • 1 december » De Franse priester en kluizenaar Charles de Foucauld (58) wordt bij een overval van leden van de Touareg in zijn hut in Tamanrasset in Algerije doodgeschoten.
    • De temperatuur op 21 juli 1937 lag tussen 13,0 °C en 22,3 °C en was gemiddeld 17,3 °C. Er was 5,5 mm neerslag gedurende 2,4 uur. Er was 1,5 uur zonneschijn (9%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1937: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
      • 19 februari » Koningin Wilhelmina ondertekent een Koninklijk Besluit waarin staat dat rood, wit en blauw de kleuren van de vlag van het Koninkrijk der Nederlanden zijn.
      • 1 april » Aden wordt een kroonkolonie van het Verenigd Koninkrijk.
      • 28 mei » Het Britse kabinet van Neville Chamberlain treedt aan.
      • 11 juli » De Nederlander J.K. Hoekstra vestigt het huidige Nederlandse record zweefvliegen (duurvlucht) door 24 uur en 3 minuten in de lucht te blijven.
      • 29 november » Prins Bernhard botst te Diemen met 160 kilometer per uur op een vrachtwagen. Hij raakt zwaargewond.
      • 21 december » Walt Disney brengt Sneeuwwitje en de zeven dwergen uit, de eerste tekenfilm van speelfilmlengte.
    • De temperatuur op 16 maart 2002 lag tussen 6,5 °C en 16,1 °C en was gemiddeld 10,3 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 9,5 uur zonneschijn (80%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • Van maandag 22 juli 2002 tot dinsdag 27 mei 2003 was er in Nederland het kabinet Balkenende I met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2002: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,1 miljoen inwoners.
      • 6 maart » Voor het eerst wordt in Vlaardingen en in Best een raadplegend referendum gehouden voor het burgemeesterschap.
      • 1 april » Nederland legaliseert euthanasie.
      • 3 mei » Nintendo GameCube wordt in Europa uitgebracht voor een prijs van 219 euro. Bij de launch behoorden 20 titels beschikbaar te zijn.
      • 23 juli » Opening van het King Power Stadium, dat aanvankelijk Walkers Stadium heet, een voetbalstadion in de Engelse stad Leicester.
      • 17 september » Rwanda begint met de terugtrekking van zijn troepenmacht (23.400 man) uit DR Congo.
      • 13 december » De Europese Unie bereikt een akkoord over de toetreding van tien landen: Polen, Tsjechië, Hongarije, Slowakije, Slovenië, Estland, Letland, Litouwen, Malta en Cyprus. Deze landen treden toe op 1 mei 2004.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam VERBREE

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam VERBREE.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over VERBREE.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam VERBREE (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    M.A.C. Verbree-Luttikhuis, "Stamboom Verbree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-verbree/I112.php : benaderd 16 februari 2026), "Elisabeth Wijmpje (Liesbeth) VERBREE (1916-2002)".