Stamboom Verbree » Aart VERBREE (1914-1985)

Persoonlijke gegevens Aart VERBREE 


Gezin van Aart VERBREE

Hij is getrouwd met Corry J. VAN LEEUWEN.

Zij zijn getrouwd rond 1950.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)


Notities over Aart VERBREE


Overlijdensadvertentie GŠ???????TrouwGŠ???????? (uit papieren van Aart Verbree Sr.)
Woonde aan de Vechtstraat 21 1946 BB Beverwijk
(er zijn kinderen!)

http://verbree.hyves.nl/forum/77753/mXrG/Familie/#show_reactions_1=3
26 okt 2006, 19:15 (Danille, broer heet Jerry? 250807 AV))
hallo,mijn moeder is een Verbree en wel een van de 5 kinderen van Aart Verbree en Corry Verbree-van Leeuwen,mischien vind ik hier nog familie?

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aart VERBREE?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Aart VERBREE

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Aart VERBREE


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 27 februari 1914 lag tussen -1,1 °C en 6,4 °C en was gemiddeld 2,3 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 0,3 uur zonneschijn (3%). De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Abdias do Nascimento, Braziliaans politicus († 2011)
      • 28 juni » Aartshertog Frans Ferdinand van Oostenrijk wordt doodgeschoten in Sarajevo door Gavrilo Princip. Deze gebeurtenis vormt de aanleiding tot de Eerste Wereldoorlog.
      • 30 juli » Mobilisatie Rusland
      • 3 augustus » Duitsland verklaart de oorlog aan Frankrijk en vraagt het neutrale België om doorgang (Von Schlieffenplan). België weigert.
      • 25 augustus » Laatste dag van de Slag der Grenzen tussen Frankrijk en Duitsland.
      • 31 oktober » Het Duitse 16e Beierse reserve infanterieregiment, waarbij Adolf Hitler, verovert Geluveld in de Eerste Slag om Ieper
    • De temperatuur op 26 augustus 1985 lag tussen 8,9 °C en 16,8 °C en was gemiddeld 13,0 °C. Er was 1,8 mm neerslag gedurende 0,8 uur. Er was 1,2 uur zonneschijn (9%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1985: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,5 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Hywel Lloyd, Welsh autocoureur
      • 16 mei » Tweede dag van het bezoek van Paus Johannes Paulus II aan Luxemburg. De paus verleent bisschop Jean Hengen van Luxemburg de persoonlijke titel van aartsbisschop.
      • 12 augustus » Japan Airlines-vlucht 123, een Boeing 747 van Japan Airlines verongelukt op de berg Takamagahara. De ramp kost 520 mensen het leven.
      • 14 september » De eerste aflevering van de tekenfilmreeks "De avonturen van de Gummi Beren".
      • 13 oktober » In België zijn er provincieraadsverkiezingen.
      • 16 december » In New York, worden de maffialeiders Paul Castellano en Thomas Bilotti doodgeschoten; opdrachtgever John Gotti wordt de leider van de machtige familie Gambino.
    • De temperatuur op 29 augustus 1985 lag tussen 11,0 °C en 25,9 °C en was gemiddeld 18,5 °C. Er was 9,3 uur zonneschijn (67%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1985: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,5 miljoen inwoners.
      • 19 februari » Een Spaanse Boeing 727 stort neer op de berg Oiz in Durango, Biskaje Spanje. 148 mensen komen om.
      • 21 februari » Dertiende Elfstedentocht, gewonnen door Evert van Benthem in een tijd van 6.47.44. Lenie van der Hoorn wint bij de vrouwen.
      • 25 april » De verlenging van de Rotterdamse metro naar Spijkenisse wordt geopend.
      • 11 mei » Bij een voetbalwedstrijd tussen Bradford City en Lincoln City vinden 56 mensen de dood door brand op de tribunes.
      • 29 mei » In het Heizelstadion te Brussel komen 39 voetbalfans om het leven en raken honderden gewond voorafgaand aan de Europa Cup I-finale tussen Liverpool FC en Juventus FC.
      • 16 december » In New York, worden de maffialeiders Paul Castellano en Thomas Bilotti doodgeschoten; opdrachtgever John Gotti wordt de leider van de machtige familie Gambino.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam VERBREE

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam VERBREE.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over VERBREE.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam VERBREE (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    M.A.C. Verbree-Luttikhuis, "Stamboom Verbree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-verbree/I111.php : benaderd 16 februari 2026), "Aart VERBREE (1914-1985)".