Stamboom van Vreeswijk » Jacobus Wilhelmus Klomp (1890-????)

Persoonlijke gegevens Jacobus Wilhelmus Klomp 


Gezin van Jacobus Wilhelmus Klomp

Hij is getrouwd met Johanna van Duijn.

Zij zijn getrouwd op 27 augustus 1912 te Voorburg, hij was toen 22 jaar oud.


Notities over Jacobus Wilhelmus Klomp


-- GEDCOM (INDI) --
1 EXID 3291

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacobus Wilhelmus Klomp?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacobus Wilhelmus Klomp

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacobus Wilhelmus Klomp

Jacobus Wilhelmus Klomp
1890-????

1912

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 augustus 1912 lag tussen 9,6 °C en 17,5 °C en was gemiddeld 13,0 °C. Er was 30,8 mm neerslag. Er was 1,9 uur zonneschijn (14%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Arthur de Bruyne, Belgisch historicus († 1992)
    • 30 maart » Frankrijk vormt een protectoraat over Marokko.
    • 6 april » De Duitse zwemmer Kurt Bretting verbetert in Brussel het wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 1.02,4. Het oude record (1.02,8) stond sinds 15 april 1910 op naam van de Amerikaan Charles Daniels.
    • 16 april » Oprichting van de Kroatische voetbalclub RNK Split.
    • 20 juli » De Amerikaanse zwemmer Duke Kahanamoku verbetert in Hamburg het wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 1.01,6. Het oude record (1.02,4) stond sinds 6 april van hetzelfde jaar op naam van de Duitser Kurt Bretting.
    • 1 oktober » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Cerro Porteño.

Over de familienaam Klomp

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Klomp.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Klomp.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Klomp (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Dirk van Vreeswijk, "Stamboom van Vreeswijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-vreeswijk/I3204.php : benaderd 13 januari 2026), "Jacobus Wilhelmus Klomp (1890-????)".