Stamboom Van Vianen » Gerrit Johan Leonard "Gerrit (Guy)" van Vianen (-< 2022)

Persoonlijke gegevens Gerrit Johan Leonard "Gerrit (Guy)" van Vianen 


Gezin van Gerrit Johan Leonard "Gerrit (Guy)" van Vianen

Hij is getrouwd met Aleida Jolande Iris Konijnenburg.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Voorouders (en nakomelingen) van Gerrit Johan Leonard van Vianen


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Gerrit Johan Leonard "Gerrit (Guy)" van Vianen



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Van Vianen


    De publicatie Stamboom Van Vianen is opgesteld door wijlen Frits van Vianen (zoals aangegeven in de digitale, genealogische nalatenschap blijft deze publicatie online, contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    wijlen Frits van Vianen, "Stamboom Van Vianen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-vianen/I314.php : benaderd 8 augustus 2025), "Gerrit Johan Leonard "Gerrit (Guy)" van Vianen (-< 2022)".