Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 20 november 2010.
De auteur van deze publicatie heeft toestemming van de persoon in kwestie (voor zover het een levende persoon betreft) voor het vermelden van de gegevens.
De temperatuur op 2 april 2006 lag tussen 6,4 °C en 12,9 °C en was gemiddeld 9,8 °C. Er was 5,3 mm neerslag gedurende 5,4 uur. Er was 5,3 uur zonneschijn (41%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
28 mei » Paus Benedictus XVI bezoekt op de laatste dag van zijn verblijf in Polen het voormalige concentratiekamp Auschwitz.
8 juli » Paus Benedictus XVI brengt een tweedaags bezoek aan Valencia in Spanje ter gelegenheid van de Wereldgezinsdagen.
26 augustus » Start van de Ronde van Spanje, die begint met een ploegentijdrit in Málaga.
13 oktober » Het Noorse Nobelcomité maakt bekend dat de Nobelprijs voor de Vrede voor het jaar 2006 wordt toegekend aan Muhammad Yunus. Hij is de oprichter van de Grameen Bank, een bank voor microkrediet in Bangladesh.
27 december » De Afrikaanse Unie en de Arabische Liga manen Ethiopië om zijn troepen terug te trekken uit buurland Somalië.
30 december » De Senopati Nusantara zinkt in Indonesië. Honderden opvarenden verdrinken.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Van Traa, "Stamboom Van Traa", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-traa/I339.php : benaderd 21 februari 2026), "Emma van Traa (2006-)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.