Stamboom van de families Van Tilburg en Ferwerda » Leentje Gerrits Boes (1877-1877)

Persoonlijke gegevens Leentje Gerrits Boes 

  • Zij is geboren op 25 februari 1877 in Ferwerd (Ferwerderadeel).
    Geboorteakte Ferwerderadeel, 1877
    Aangiftedatum 26 februari 1877, akte nr. 57
    Leentje Boes, geboren 25 februari 1877
    Dochter van Gerrit Jans Boes en Renske Nannes Jonkman

    Opm.: Tweeling
  • Registratie van geboorte op 26 februari 1877.
  • Woonachtig van 1850 tot rond 1895: Huis 86, Ferwerd (Ferwerderadeel).
  • Zij is overleden op 24 maart 1877 in Ferwerd (Ferwerderadeel).
    overlijden / aangifte 24-03-1877 / 27-03-1877
    overledene Leentje Gerrits Boes
    geslacht v
    leeftijd 27 dagen
    vader Gerrit Jans Boes
    moeder Renske Nannes Jonkman
    bron Overlijdensregister 1877, Ferwerderadeel, Aktenummer A60
  • Een kind van Gerrit Jans Boes en Renske Nannes Jonkman
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 20 oktober 2012.

Gezin van Leentje Gerrits Boes

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Leentje Gerrits Boes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Leentje Gerrits Boes

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Leentje Gerrits Boes


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 25 februari 1877 lag rond de 6,4 °C. De winddruk was 18 kgf/m2 en kwam overheersend uit het westen. De luchtdruk bedroeg 74 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 82%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
    • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
    • In het jaar 1877: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 4 maart » Emile Berliner vindt de microfoon uit.
      • 10 mei » Roemenië verklaart zichzelf onafhankelijk van Turkije, dit wordt op 26 maart 1881 doorgevoerd na het einde van de Roemeense burgeroorlog.
      • 20 juni » Alexander Graham Bell zet de eerste commerciële telefoondienst op in Hamilton, Ontario.
      • 18 augustus » De Amerikaanse astronoom Asaph Hall ontdekt de manen van Mars. Hij noemt ze Phobos en Deimos.
      • 16 november » Paus Pius IX roept de Heilige Franciscus van Sales (1567-1622) uit tot kerkleraar.
      • 21 november » Thomas Edison vindt de fonograaf uit.
    • De temperatuur op 24 maart 1877 lag rond de 4,7 °C. Er was 0.3 mm neerslag. De winddruk was 20 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 74 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 85%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
    • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
    • In het jaar 1877: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Koningin Victoria wordt uitgeroepen tot keizerin van India.
      • 4 maart » Emile Berliner vindt de microfoon uit.
      • 28 april » In Rotterdam wordt de Willemsspoorbrug over de Nieuwe Maas in gebruik genomen.
      • 18 augustus » De Amerikaanse astronoom Asaph Hall ontdekt de manen van Mars. Hij noemt ze Phobos en Deimos.
      • 21 november » Thomas Edison vindt de fonograaf uit.
      • 11 december » Het eerste deel van het Kanaal van Deurne werd opgeleverd. Het gaat om het stuk van de Noordervaart in Limburg tot aan de provinciegrens.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Boes

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Boes.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Boes.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Boes (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rolf van Tilburg, "Stamboom van de families Van Tilburg en Ferwerda", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-tilburg-en-ferwerda/I1185.php : benaderd 8 augustus 2025), "Leentje Gerrits Boes (1877-1877)".