Stamboom Van Rein » Marchien Reinders (1894-1973)

Persoonlijke gegevens Marchien Reinders 

  • Zij is geboren op 22 juni 1894 in Gasteren, Anloo, Drenthe, Nederland.Bron 1
    Anloo geb. 22-06-1894 52 Jakob Reinders vader kind Bruins

    Anloo, geboorteakte, 22 juni 1894, aktenr. 52

    Kind: Marchien Reinders,
    geboren te Gasteren (Anloo) op 22-06-1894,
    dochter van Jakob Reinders, beroep: arbeider; oud: 31 jaren, en Hillechien Bruins, beroep: zonder.
  • Beroep: - Geen beroep -.Bron 1
  • Zij is overleden op 19 maart 1973, zij was toen 78 jaar oud.Bron 2
    DRENTHE
    AA EN HUNZE
    EEXT

    Informatie: Reinders, Marchien
    Voornaam Marchien
    Achternaam Reinders
    Begraafplaats Eext
    Geboortedatum 22-06-1894
    Overlijdensdatum 19-03-1973
    Geboorteplaats
    Overlijdensplaats
    Foto nr. eext-220

    Meer acties:
    Voeg foto toe aan aanvraaglijst

    Familie informatie:
    Voornaam Achternaam Geboortedatum Overlijdensdatum Foto nr.
    Geert Veen van 09-08-1886 25-12-1963 eext-220
  • Een kind van Jacob Reinders en Hilliggien Bruins
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 18 augustus 2024.

Gezin van Marchien Reinders

Zij is getrouwd met Geert van Veen.

Zij zijn getrouwd op 29 januari 1916 te Anloo, Drenthe, Nederland, zij was toen 21 jaar oud.Bron 1

Anloo Huwelijk 29-01-1916 1 Marchien Reinders Bruid van Veen

Huwelijk, Anloo, 29-01-1916, aktenummer 1

Bruidegom: Geert van Veen,
geboren te Assen; leeftijd: 29 jaar; beroep: zonder,
zoon van Jan van Veen, beroep: landbouwer en Hendrikje Koers, beroep: zonder

Bruid: Marchien Reinders,
geboren te Anloo; leeftijd: 21; beroep: zonder,
dochter van Jakob Reinders, beroep: landbouwer en Hillechien Bruins, beroep: zonder.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Marchien Reinders?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Marchien Reinders

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Marchien Reinders

Marchien Reinders
1894-1973

1916

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)
    2. (Niet openbaar)

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 22 juni 1894 lag rond de 17,3 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 65%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • In het jaar 1894: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 6 februari » Een officieel bondselftal komt voor de eerste maal in een internationale voetbalwedstrijd in actie. Op het exercitieterrein der dienstdoende schutterij aan de Linker Rottekade in Rotterdam wordt met 1-0 verloren van Felixtowe Club.
      • 6 juni » Oprichting van de Duitse voetbalclub Karlsruher SC.
      • 24 juni » Het IOC besluit elke vier jaar Olympische Spelen te organiseren.
      • 28 juni » Lieven Gevaert richt in Mortsel een firma op van fotografische producten.
      • 4 juli » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC La Chaux-de-Fonds.
      • 16 november » De Turken vermoorden zesduizend Armeniërs in Koerdistan
    • De temperatuur op 29 januari 1916 lag tussen 1,0 °C en 5,6 °C en was gemiddeld 3,6 °C. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
      • 15 maart » Amerikaanse troepen vallen Mexico binnen in een poging revolutionair Pancho Villa te pakken te krijgen.
      • 10 juni » In Arabië breekt de Arabische opstand uit.
      • 27 juni » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club de Deportes Green Cross.
      • 14 juli » Oprichting van de Chileense voetbalclub CD Ferroviarios de Chile.
      • 19 juli » De Slag bij Fromelles vindt plaats (ook nog op 20 juli). In de Australische geschiedenisboeken staat deze slag vermeld als "de bloedigste 24 uren van Australië". Meer dan 5500 Australiërs komen om in de strijd tegen de Duitsers, die gestationeerd zijn nabij Fromelles.
      • 8 september » Begin van de Slag bij Tabora.
    • De temperatuur op 19 maart 1973 lag tussen 1,5 °C en 7,9 °C en was gemiddeld 4,7 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 0,7 uur zonneschijn (6%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 20 juli 1972 tot vrijdag 11 mei 1973 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel II met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • In het jaar 1973: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,4 miljoen inwoners.
      • 8 februari » De Indonesische regering wijst de Amerikaanse fotojournaliste Wyn Sargent uit die als 'antropologisch onderzoek' was getrouwd met een Papoea-stamhoofd.
      • 16 februari » De Nederlandse schaatser Jan Roelof Kruithof vestigt het werelduurrecord op de schaats in Assen: in één uur tijd schaatst hij 35.246,82 m.
      • 5 april » Lancering van Pioneer 11, het eerste ruimtetuig dat langs Saturnus vliegt.
      • 11 augustus » Eerste Hip Hop party door DJ Kool Herc.
      • 14 oktober » Leger ingezet tegen studenten-demonstratie in Thailand: 1577 doden. Koning Bhumibol stuurt militaire junta weg.
      • 24 oktober » Einde van de Jom Kipoeroorlog.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Reinders

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Reinders.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Reinders.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Reinders (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Van Rein is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Max van Rein, "Stamboom Van Rein", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-rein/I5960.php : benaderd 26 februari 2026), "Marchien Reinders (1894-1973)".