Stamboom Van Rein » Trientien Beuker (1884-1896)

Persoonlijke gegevens Trientien Beuker 

  • Zij is geboren op 18 september 1884 in Groningen, Groningen, Nederland.Bron 1
    Trientien Beuker kind 18-09-1884 Groningen geboorteakte
    Geboorteregister 1884

    Bron: burgerlijke standregister
    Soort registratie: geboorteakte
    (Akte)datum: 19-09-1884
    Plaats: Groningen

    Dochter Trientien Beuker
    geboren 18-09-1884 te Groningen

    Vader Roelof Beuker (arbeider)
    leeftijd 36 jaar
    Moeder Trientien Sijbring

    Bronvermelding
    Geboorteregister 1884, aktenummer 1130
    Gemeente: Groningen
    Periode: 1884
  • Beroep: - Geen beroep -.Bron 2
  • Zij is overleden op 3 juli 1896 in Zandvoort, Anloo, Drenthe, Nederland, zij was toen 11 jaar oud.Bron 2
    Anloo Overlijden 03-07-1896 48 Trientien Beuker Overledene

    Overlijden (Overlijden), Anloo, 03-07-1896, aktenummer 48

    Overleden: Trientien Beuker;
    geboren op: 18-09-1884 te Groningen; beroep: zonder,
    overleden op 03-07-1896 te Zandvoort (Anloo); oud: 11 jaar,
    dochter van Roelof Beuker; beroep: arbeider, en Trijntje Siebring
  • Een kind van Roelof Beuker en Trientien Sijbring
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 25 mei 2024.

Gezin van Trientien Beuker

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Trientien Beuker?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Trientien Beuker

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Trientien Beuker

Roelof Beuker
1849-1931

Trientien Beuker
1884-1896


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Trientien Beuker



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)
    2. (Niet openbaar)

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 18 september 1884 lag rond de 24,5 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 64%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1884: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 4 januari » Oprichting van de Fabian Society.
      • 13 maart » Begin van het Beleg van Khartoum.
      • 14 maart » Albert van Giffen, Nederlands archeoloog († 1973)
      • 1 mei » Er breekt in de Verenigde Staten een staking uit die uiteindelijk het instellen van een acht-urige werkdag zal betekenen. Deze dag zal de geschiedenis ingaan als de Dag van de Arbeid en is in vele landen een erkende feestdag. Uitzonderingen zijn Canada, Nederland, en ironisch genoeg ook de Verenigde Staten.
      • 25 augustus » Oprichting van Noorse conservatieve politieke partij Høyre.
      • 1 oktober » Oprichting van de Deense krant Politiken in Kopenhagen.
    • De temperatuur op 3 juli 1896 lag rond de 16,8 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 74%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • In het jaar 1896: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 5 januari » In de Wiener Presse verschijnt het eerste, publieke artikel over de door Wilhelm Röntgen ontdekte röntgenstraling.
      • 28 maart » Première van de opera Andrea Chénier
      • 5 april » Opening van de eerste moderne Olympische Spelen in Athene, Griekenland. Zie ook 6 april.
      • 16 augustus » Skookum Jim Mason vindt een rijke goudader in Klondike (Noordwest Canada). Binnen een jaar komen minstens 50.000 mensen hun geluk beproeven.
      • 27 augustus » Engels-Zanzibarese Oorlog, kortste oorlog uit de geschiedenis, Zanzibar capituleerde na 38 minuten.
      • 3 december » Herman Hollerith richt de Tabulating Machine Company op, een voorloper van IBM.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Beuker

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Beuker.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Beuker.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Beuker (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Van Rein is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Max van Rein, "Stamboom Van Rein", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-rein/I17395.php : benaderd 9 augustus 2025), "Trientien Beuker (1884-1896)".