Stamboom Van Osch » Adriaan Dingemans (± 1680-????)

Persoonlijke gegevens Adriaan Dingemans 

  • Hij is geboren rond 1680.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 18 oktober 2016.

Gezin van Adriaan Dingemans

Hij is getrouwd met Maria Adriaan Anemaet.

Zij zijn getrouwd op 16 april 1713 te Made en Drimmelen.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adriaan Dingemans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Made en Drimmelen NH Trouwen 1704-1810

Over de familienaam Dingemans


De publicatie Stamboom Van Osch is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Berry van Osch, "Stamboom Van Osch", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-osch/I8008.php : benaderd 15 januari 2026), "Adriaan Dingemans (± 1680-????)".