Stamboom Van Osch » Adriana Laurentii "Ariaantje" van de Ven (± 1710-????)

Persoonlijke gegevens Adriana Laurentii "Ariaantje" van de Ven 

  • Roepnaam is Ariaantje.
  • Zij is geboren rond 1710 in Vught.
  • Een kind van Laurentius van de Ven en N.N.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 6 november 2011.

Gezin van Adriana Laurentii "Ariaantje" van de Ven

Zij is getrouwd met Joannis Peters van de Pas.

Toestemming voor het huwelijk is 26 april 1732 verkregen te Vught.

Zij zijn getrouwd op 11 mei 1732 te Vught.Bron 1


Kind(eren):

  1. Laurentius van de Pas  1733-???? 
  2. Petrus van de Pas  1739-????
  3. Wilhelma van de Pas  1741-????
  4. Barbara van de Pas  1751-????


Notities over Adriana Laurentii "Ariaantje" van de Ven

zij wordt ook Ariaantje Frensze van de Ven genoemd.

bron Schepenakten ORA Vught:
001 11-06-1777 1r Transport
Peeter Laurens van de Ven, Allegonda van de Ven weduwe van Jan van de Zande, Piet van de Ven als man van Geertruij Adriaen van de Ven, Laurens van de Ven, Cornelia van de Ven, Francijn Adriaen van de Ven, zich tesamen sterk makend voor hun absente zuster Jennemie van de Ven, Anna Maria Laurens van de Ven weduwe van Johannes van Roij, Laurens van de Pas, Jan Heesackers als man van Mie van de Pas wonend te Esch, Johannes van de Ven als man van Hendrien van de Pas, Jan van de Hurk wonend te Cromvoirt als man van Willemijn van de Pas en Andries van Balcom als man van Berbera van de Pas, allen erfgenamen van wijlen Anna Maria Aart Lamberts weduwe van Rijk van de Ven verkopen aan Adriaen van de Wiel wonend te Cromvoirt.
1 De helft van een huis met toebehoren gelegen in de Hoogstraat te Cromvoirt; belenders de wed. Hendrik Brok, Hendrik Jan Maas.
2 Helft in perceel teulland gelegen als voor; belenders Laurens van Iersel, de kinderen van Gerrit van Esch.
3 Een vierde deel in een perceel teulland gelegen als voor, belenders Peeter van de Ven, Adriaen van de Wiel.
4 De helft van een kamp hooiland te Deuteren, belenders de wed. Cornelis van Warmond, Geertruij de Jong.
5 De helft van een kamp hooiland in den Ham onder Cromvoirt. Er berusten lasten op deze goederen welke moeten worden voldaan aan de rentmeester NN Tengnagel.

002 11-06-1777 3r Transport
Peeter Laurens van de Ven wonend te Vught, Allegonda van de Ven wed. van Jan van de Zande wonend te Vught, Piet van de Ven als man van Geertruij Adriaen van de Ven, Laurens van de Ven, Cornelia van de Ven, Francijn Adriaan van de Ven allen wonende te Vught, Jennemie van de Ven, Anna Maria Laurens van de Ven wed. van Johannes van Roij mede wonend te Vught, Laurens van de Pas wonend te Vught, Jan Heesackers als man van Mie van de Pas wonend te Esch, Johannes van de Ven als man van Hendrien van de Pas wonend te Vught, Jan van de Hurk als man van Willemijn van de Pas wonend te Cromvoirt, Andries van Balcom als man van Berbera van de Pas wonend te Vught, allen erfgenamen van wijlen Anna Maria Aart Lamberts wed. van Rijk van de Ven, verkopen aan Anna Maria Laurens van de Ven wed. van Johannes van Roij wonend te Vught, een perceel teulland in de Peeperstraat te Cromvoirt. Belenders zijn Aert Breekelmans en de wed. van Jan Antonij Witlox.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adriana Laurentii "Ariaantje" van de Ven?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adriana Laurentii "Ariaantje" van de Ven

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adriana Laurentii van de Ven


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Vught NG Trouwen 1689-1744

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Van de Ven


De publicatie Stamboom Van Osch is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Berry van Osch, "Stamboom Van Osch", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-osch/I7808.php : benaderd 7 maart 2026), "Adriana Laurentii "Ariaantje" van de Ven (± 1710-????)".