Stamboom Van Osch » Jacobus Anthonissen van den Dungen (± 1722-????)

Persoonlijke gegevens Jacobus Anthonissen van den Dungen 


Gezin van Jacobus Anthonissen van den Dungen

Hij is getrouwd met Margaritha van der Staeck.

Zij zijn getrouwd op 12 mei 1754 te Helvoirt.Bron 1


Kind(eren):



Notities over Jacobus Anthonissen van den Dungen

- Hij was een zoon van Antonius Nicolaï van den Dungen en Helena Jacobi van der Graaff, gehuwd te Helvoirt op 24-04-1717.
- De grootmoeder paternel van Jacobus van den Dungen was Mechteld Vreijs Witlox.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacobus Anthonissen van den Dungen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jacobus Anthonissen van den Dungen

Jacobus Anthonissen van den Dungen
± 1722-????

1754

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Helvoirt Huwelijken Schepenbank

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Van den Dungen


De publicatie Stamboom Van Osch is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Berry van Osch, "Stamboom Van Osch", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-osch/I7792.php : benaderd 12 januari 2026), "Jacobus Anthonissen van den Dungen (± 1722-????)".