Stamboom Van Osch » Marie "Rie" Siebel (1918-1997)

Persoonlijke gegevens Marie "Rie" Siebel 


Gezin van Marie "Rie" Siebel

Zij is getrouwd met Theunis Boelens.

Zij zijn getrouwd op 3 juli 1940 te Rotterdam, zij was toen 21 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)


Notities over Marie "Rie" Siebel

- verkoopster
- volgens gezinskaart geboren 16-11-1914..??

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Marie "Rie" Siebel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Marie "Rie" Siebel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Marie Siebel

Emma Zweerus
1892-????

Marie Siebel
1918-1997

1940

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. http://www.familieboelens.nl/errata%20en%20aanvullingen.htm

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 augustus 1918 lag tussen 6,9 °C en 21,6 °C en was gemiddeld 14,8 °C. Er was 6,3 uur zonneschijn (43%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
    • 27 januari » De Finse Burgeroorlog breekt uit.
    • 9 april » Letland verklaart zich onafhankelijk.
    • 1 juni » Oprichting van de Nederlandse amateurvoetbalvereniging Excelsior Maassluis.
    • 2 november » In Duitsland breekt een algehele opstand uit die bekend wordt als de Novemberrevolutie, met als hoogtepunt het afzetten van de Duitse keizer Wilhelm II en de vorming van een democratische republiek.
    • 18 november » Letland verklaart zichzelf onafhankelijk van Rusland.
    • 9 december » Oprichting van de Finse Nationale Coalitiepartij.
  • De temperatuur op 3 juli 1940 lag tussen 13,2 °C en 17,5 °C en was gemiddeld 15,6 °C. Er was 3,6 mm neerslag gedurende 2,5 uur. Er was 0,2 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
    • 13 mei » De Duitse verovering van Frankrijk start met het oversteken van de Maas door het Duitse leger.
    • 13 mei » Winston Churchill houdt zijn "Bloed, zwoegen, tranen en zweet" speech in het Engelse Lagerhuis.
    • 25 mei » Opening van het Estadio Ramón Tahuichi Aguilera in Santa Cruz de la Sierra, Bolivia.
    • 28 mei » De Belgische koning Leopold III capituleert met zijn troepen (zie België in de Tweede Wereldoorlog).
    • 26 augustus » In Waalwijk wordt voetbalclub RKC (Rooms Katholieke Combinatie) opgericht.
    • 13 november » Première van Walt Disneys film Fantasia.
  • De temperatuur op 22 februari 1997 lag tussen 6,3 °C en 11,6 °C en was gemiddeld 9,2 °C. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1997: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,6 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Provinciale Staten van Friesland besluit dat de provincie officieel Fryslân heet.
    • 20 januari » Ronaldo wordt in Lissabon tijdens een FIFA-gala uitgeroepen tot de beste voetballer van de wereld in 1996. De 20-jarige spits van Barcelona krijgt 329 punten in de prestigieuze uitverkiezing, AC Milan-vedette George Weah, de winnaar van 1995, eindigt op de tweede plaats met 140 stemmen. Alan Shearer (Newcastle United) wordt derde met 123 punten.
    • 16 mei » Emile Mpenza van Excelsior Moeskroen wint de Ebbenhouten Schoen als beste voetballer van Afrikaanse afkomst in de Belgische Jupiler Pro League.
    • 1 juni » Germinal Ekeren wint voor de eerste keer in de clubgeschiedenis de Belgische voetbalbeker door RSC Anderlecht in de finale met 4-2 te verslaan.
    • 26 juli » Tijdens een vliegshow in het Belgische Oostende stort een stuntvliegtuig neer. De Jordaanse piloot en acht toeschouwers komen om het leven.
    • 8 oktober » Oprichting van de Amerikaanse voetbalclub Chicago Fire Soccer Club.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Siebel

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Siebel.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Siebel.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Siebel (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Van Osch is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Berry van Osch, "Stamboom Van Osch", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-osch/I7676.php : benaderd 15 januari 2026), "Marie "Rie" Siebel (1918-1997)".