getuigen Jacobus Mathei (uit Dinther) en Henrica, vr van Joannes Henrici
Henricxken Lenart Jansen was hierbij getuige.
Hij is getrouwd met Willemken Jans.
Zij zijn getrouwd.
Kind(eren):
- er is van Peter Rovers in Heeswijk geen huwelijk of kinderen te vinden, ook geen schepenbankprotocollen [van de andere broers wel], dus hij is al vrij jong uit Heeswijk naar Lith vertrokken...?
- hij is mogelijk in 1649 vertrokken van Lith naar Driel, maar alle kinderen worden bij huwelijk genoemd als zijnde afkomstig van Lith, maar wel wonend in Driel...(zoon Jan woonde bij huwelijk in 1657 al 8 jaar in Driel..!); vermoedelijk zijn zij in Lith gedoopt of misschien nog in Heeswijk..?
- het RK doopboek van Lith ontbreekt tussen de jaren 1609 en maart 1642, dus vermoedelijk vallen deze kinderdopen daarbinnen... In Doopboek Heeswijk zijn ze niet te vinden..!
- het RK trouwboek van Lith rond 1625 en 1640 ontbreekt helaas ook.
- gezien het beroep van kleermaker van zijn zoon Rijck kan ook vader Peter kleermaker zijn geweest, waardoor het logisch is dat hij zich elders is gaan vestigen.
familie in Lith..?
= doop 6-1-1647 Gijsbertus, zn Petrus Adriani (dgt Gerardus Arnoldi en Maria Gisberti uit Lith)
= doop 29-4-1647 Adrianus, zn Petrus Adriani (dgt Gerardus Gooswini en Peterken Loeffen) geb Alphen
familie in Driel?
= 10-2-1678 doop Cathelijn dr Willem Petersz & Jenneken Ariens; doop 24-10-1681 Cathalijn; 17-9-1682 Peter
= 18-6-1682 doop Uijken, dr Rutger Hendrickz en Engelken Petersz
= lidmaat Driel 25-12-1677 Marcelis Petersz
= lidmaat Driel Pinksteren 1709: Aaltje Reuvers
grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen
Peter Adriani Rovers | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Willemken Jans | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||